'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#41 2007-01-27 23:13:03

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Nie no...to, że Baton się obraził i przestał pisać na forum to jest z jego strony bardzo niedojrzałe. Tak się już nie robi, w tym wieku nie wypada "stroić fochów"... ale never mind... Nie da się stworzyć forum, na którym wszyscy klepali by się po plecach, przytakiwali sobie, dziękowali za poruszanie ich wątków itp. To by było takie forum gosposi wiejskich, których tematy traktowały by o rzeczach wiadomych, pospolitych, niezaprzeczalnych np. że kurczaka nie jada się na surowo.... To np. za co chcesz obdarować kogoś tytułem i jaki to by był tytuł?? Tak z ciekawości pytam... chcę wiedzieć na czym stoimy...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#42 2007-01-28 00:35:20

Homik

Administrator

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Ale zastanówmy się w ogóle czy te tytuły (miemalże synonim słowa rangi) są potrzebne:

Lech kiedyś napisał:

Na więkoszści 4ów rangi są wycofywawane z tego powodu o którym napisał post wyżej Danuta. Mowimy nie dla rang!

Danuta natomiast napisał:

Wtedy zacznie się robić syf na forum. Pisanie dla uzyskania większej ilości postów. Zostańmy przy tym co jest.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#43 2007-01-28 09:08:44

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Hmmm... i znowu nie odpowiedziałeś na moje pytanie...Dobra skoro nie chcesz udzielać na nie odpowiedzi... Skoro nie piszemy dla rang i jednak one są niepotrzebne, to niech stanie się samowolka i każdy wymyśli sobie jakiś śmieszny tytuł. I wcale nie musi on być synonimem rangi. Ja miałem ustawione Sweet Motherfucker... czy to mnie stawia wyżej od innych forumowiczów?? Chyba nie. A zapewniam, że to syfu na forum nie spowoduje...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#44 2007-01-28 14:35:45

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Homik widze ze ty nie rozumiesz o co nam chodzi nam nie chodzi zeby dawac tytuly za cos tam tyko zeby kazdy sobie mogl wybrac tytul od tak i wtedy by nie bylo zadnych spiec i wszystko by gralo... wiec lajt..


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#45 2007-01-28 15:13:25

Homik

Administrator

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

No właśnie mi o to chodzi, że tytułu nie daję się od tak.  Poza tym przekonajcie Danutę. KoZaK- co złego jest w nazwie "użytkownik" ??


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#46 2007-01-28 22:38:04

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Homik w nazwie użytkownik nie ma nic zlego ale lepiej brzmi np. Słodki Lizaczek...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#47 2007-01-29 18:39:32

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Oki róbcie z tym co chcecie, ale większość użytkowników wolałaby mieć swoje własne i przez siebie wymyślone tytuły.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#48 2007-01-29 21:04:05

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Adu MH wiem ze kazdy marzy o takim wlasnym wymyslonym przez siebie tytule tyko ze my dwoje mowimy oficjalnie o tym wiec chyba czas na pospolite ruszenie... kto jest ze mna niech podniesie rece w gore albo przynajmniej napisze


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#49 2007-02-18 13:12:34

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Jaką wartość cenicie najbardziej i stawiacie ją na pierwszym miejscu?? Miłość, przyjaźń czy rodzinę??


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#50 2007-02-18 13:21:15

Homik

Administrator

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

To drógie. Nie muszę chyba pisać dlaczego.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#51 2007-02-18 16:13:25

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

ehh... milosc to chlam... z rodzina najlepiej to sie na zdjeciach wychodzi a prawdziwi przyjaciele zawsze sa i byli


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#52 2007-02-18 19:18:55

Baton

Użytkownik

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Do Homika i Adu: a jeździjcie sobie po mnie ile chcecie, ja obrażony nie jestem na nikogo, po prostu mi to forum nie pasuje. Btw nie wiem o co ci adu chodzi z tym że mnie nie ma na gg

Offline

 

#53 2007-02-18 22:25:13

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Ej ale to teraz jakoś głupio wyszło. Baton nikt po Tobie nie pojechał. Po tej ostrej wymianie zdań o tytułach po prostu przestałeś pisać i udzielać się w ogóle. Więc wyszło to tak jakbyś się obraził. Ale skoro tak nie było i wcale się nie obraziłeś, to przepraszam Cię za mojego posta, bo nie chciałem Cię urazić. Przecież znamy się zbyt długo  żeby teraz przez taką sytuację nie odzywać się do siebie tak jak ty i Homik kiedyś A jeśli chodzi o gg to ty w tym czasie byłeś z rodziną na snowboardzie, o czym nie wiedziałem, to była taka luźna myśl. Potem na gg się ciebie pytałem czemu Cię nie było...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#54 2007-02-25 22:17:08

Homik

Administrator

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Cholera- wie ktoś co mam nacisnąć żeby powrócić do normalnego stanu przeglądarki Internet Exploler?? Bo coś nieopacznie nacisnąłem i obraz zrobił się nienaturalnie wielki...


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#55 2007-02-26 17:49:53

MotylSoN

Włatca Móch

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

ale text Ci sie za duzy wyswietla ???;> ajk tak to w widoku zmien rozmiar tekstu na noramalny :d


1 for the money
2 for the cars
3 for the gangstas
4 for the broads

Offline

 

#56 2007-02-26 18:16:50

Homik

Administrator

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Ale ja ciemny jestem No pewnie że tak. Dał bym Ci za to plusa, ale już jakiś czas temu zablokowałem tą opcję


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#57 2007-02-27 15:49:39

MotylSoN

Włatca Móch

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

hehehehe spox polecam sie na przyszlosc


1 for the money
2 for the cars
3 for the gangstas
4 for the broads

Offline

 

#58 2007-03-01 19:57:00

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Czemu nie mozna ufac ludzią???


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#59 2007-03-01 23:48:39

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Nie wiem czemu nie można ufać ludzią Wydaje mi się, że czasem nie można ufać ludziom, ponieważ mogą to być osoby, które totalnie nie wiedzą co to jest obietnica albo przysięga lub obchodzą się z naszymi sprawami tak jakby były one ich własne tzn. plotkują, gadają totalne bzdury na nasz temat i brukają nasze dobre imię. Dlatego nie można ufać byle komu.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#60 2007-03-02 06:01:16

Danuta

Moderator

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Moim zdaniem to nikomu nie można ufać tylko samemu sobie. Czasem zdarzają się ludzie którym można zaufać ale to jest rzadkość.


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.350z.pun.pl www.gwardiaset.pun.pl www.equusvs.pun.pl www.clannara.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl