'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#21 2007-01-21 11:49:08

MotylSoN

Włatca Móch

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

niedokonczyli bo bali sie ze ktos sie jeszcze rozpierdoli i wtedy ktos mógłby im zrobic przypal ze nie dopilnowali bezpieczenstwa :/


1 for the money
2 for the cars
3 for the gangstas
4 for the broads

Offline

 

#22 2007-01-21 11:54:15

Giganciara :D

Pani Obłędu

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

nie wiecie jak tam  z nim? podobno srednio...


I AM THE STORM
I AM THE WONDER
AND THE FLASHLIGHTS, NIGHTMARES AND SUDDEN EXPLOSIONS...

Offline

 

#23 2007-01-21 12:31:59

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

ppodobno nic sobie nie zlamal ale jego stan jest krytyczny bo cosik z glowa mu sie porobily jakies krwotoki czy ki holera


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#24 2007-01-21 20:29:01

Lech

Użytkownik

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

peknięta czaszka+rozległy obrzęk mózgu. Stan ponoć stabilny


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#25 2007-01-21 22:09:25

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

warzne ze zyje


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#26 2007-01-21 22:44:12

Giganciara :D

Pani Obłędu

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

ale chyba już do normalnego stanu psychicznego ani fizycznego nie wroci :/ no coz, mozna sie tylko modlic (co za niefart, w tamtym roku podczas skokow byla tragedia w katowicach a teraz to... :/ )


I AM THE STORM
I AM THE WONDER
AND THE FLASHLIGHTS, NIGHTMARES AND SUDDEN EXPLOSIONS...

Offline

 

#27 2007-01-22 00:41:25

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

MotylSoN napisał:

niedokonczyli bo bali sie ze ktos sie jeszcze rozpierdoli i wtedy ktos mógłby im zrobic przypal ze nie dopilnowali bezpieczenstwa :/

Słusznie, ale zauważ, że oni nie zakończyli konkursu od razu po wypadku, tylko doszli aż do pierwszej dziesiątki... więc mogli puścić już tych wszystkich doświadczonych, którzy lepiej sobie radzą w takich warunkach.



*A poza tym  skoczkowie sami mówili, że chcieli dokończyć skakać. Tą decyzję Hoffer podjął moim zdaniem pod publiczkę, i żeby ratować twarz. Jak już przerwać, to trzeba było to zrobić po tym feralnym skoku Mazocha.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#28 2007-01-22 00:59:25

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Jak to jest z marzeniami - czy im bardziej się czegoś chce, tym łatwiej to osiągnąć?? A czasami nie jest na nie za późno??


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#29 2007-01-22 01:20:22

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Moim zdaniem, marzyć może każdy i w każdym wieku, bo wiem, że są ludzie w podeszłym wieku, którzy jeszcze nie spełnili takowych, a szczególnie tego pragną, a jeśli nie mogą ich sami osiągnąć, to powinni dostać wsparcie ze strony rodziny. Zresztą życie jest tylko jedno, więc nie powinno się zważać na przeciwności, tylko starannie dążyć do osiągnięcia prawdziwej radości i spełnienia podczas ziemskiego egzystowania. Wierzę, że im bardziej się czegoś pragnie, tym łatwiej to osiągnąć. Bo przecież marzenia same się nie spełniają, trzeba więc im pomóc. Jeśli np. nie będę skreślał cyfr w totka, to mam mniejszą szansę, że zostanę milionerem. Jeśli nie podejdę i nie zagadam do dziewczyny, to mam mniejszą szansę, że wreszcie poznam prawdziwą miłość. Jeśli wreszcie zamknę się w sobie i będę bierny, to mam mniejszą szansę, że osiągnę w życiu sukces. Nie zamykajmy się w sobie i dążmy do spełniania marzeń swoich i innych, a na pewno poczujemy się szczęśliwsi.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#30 2007-01-22 01:23:51

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

otoz to dla pewnego swego i chcacego nic trudnego


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#31 2007-01-22 18:52:42

Kaśka

Użytkownik

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

A ja czasami mam na odwrót :/ im bardziej sie staram i dąże do czegoś to wtedy wszystko idzie nie tak jak bym chciała...
Ale i tak uważam ze warto mieć marzenia, bo życie bez nich byłoby strasznie nudne. Bez marzeń nie rozwijalibyśmy się.... stalibyśmy w miejscu... a tak zawsze chcemy do czegoś dążyć i mamy jakieś cele w życiu!!

Offline

 

#32 2007-01-22 19:54:16

MotylSoN

Włatca Móch

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Uważam ze marzyc mozna zawsze poniewaz zycie bez marzen nie mam w pelni sensu. Dzieki marzeniom mamy jakis cel ktory staramy sie osiagnac i wytrwale dążymy do niego. Kazdy powinien miec jakies marzenia


1 for the money
2 for the cars
3 for the gangstas
4 for the broads

Offline

 

#33 2007-01-22 23:51:18

Lech

Użytkownik

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Brak perspektywy zmiany na lepsze oraz życie tylko szarą codziennością byłoby straszne. Dlatego warto marzyć.


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#34 2007-01-23 23:13:22

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Czy powinniśmy w życiu czegoś żałować, skoro wiemy, że życie jest tylko jedno i wszystkiego trzeba spróbować???

Ostatnio edytowany przez Adu MH (2007-01-23 23:15:55)


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#35 2007-01-24 06:16:27

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Wiesh w sumie nie powinno sie niczego zalowac ale tak jush bywa ze ludzie i tak zaluja swoich czynow to dobrze i zle bo  sumie jezeli robimy cos zlego to powinnismy zalowac ze to zrobilismy bo jak nie bedziemy zalowac to nasze sumienie umrze i bedziemy robic coraz gorsze rzeczy ale jesli robimy dobre rzeczy o nie ma czego zalowac no chyba ze to zagraza drugiemu czlowiekowi czy to w jakis sposob fizyczny czy pokaleczeniem duszy przez nasze uczynki czasami wypowiadamy slowa ktorych mozemy pozniej zalowac bo sa nie przemyslane i wogole zreszta.............................. ja pierdole kurwa mac pojebalo mi sie


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#36 2007-01-27 12:24:41

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Co sie stalo z batonem bo go jush w holere tu nie bylo...???????


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#37 2007-01-27 16:52:02

Homik

Administrator

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Nie było go jush w holere, w wyniku poróżnień w pewnej sprawie, na szczeblu administracji forum. Prościej mówiąc: chyba się obraził i zrezygnował z pisania...


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#38 2007-01-27 17:03:53

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

ehh... i co sie cieszysz (wcale się nie cieszę) .... mam wrazenie ze poszlo o tytuły (i Masz rację)...przynajmniej mi sie tak o uszy obilo

Szkoda tylko, że Batona aż tak to dotchneło, że zaprzestał pisania :/


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#39 2007-01-27 20:36:11

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

No właśnie też to zauważyłem, bo teraz nawet na gg nie siedzi i wywalił avatara :/ A dowiedziałem się tego dzisiaj, ponieważ otwierałem wszystkie zamknięte tematy. Moim skromnym zdaniem, wasza praca polega na spotkaniu się i obgadaniu spraw związanych z forum. Nierozsądne jest "wcześniejsze realizowanie pomysłu" przez Danutę i zawiadomienie tylko Ciebie o swoich zamiarach. Ty nie masz takich spraw uzgadniać z Danutą, tylko z Danutą i Batonem. To jaki ma tytuł za zasługi dostać osoba, która pomaga w tłumaczeniu czegoś?? "Pomagacz w tłumaczeniu"?? a KoZaK np. za umieszczanie postów - "Umieszczacz postów"?? Moim, jak już wcześniej wspominałem, skromnym zdaniem, tytuły to kwestia estetyki. To wszystko. A jeśli ktoś chce przyjrzeć się z bliska tej rozmowie, to niech wejdzie sobie na dział "Wasze propozycje, pomysły, uwagi itp" i znajdzie zamknięty temat "Tytuły, plusy i minusy".


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#40 2007-01-27 20:55:58

Homik

Administrator

Re: Trudne, nurtujące, ciekawe... pytania

Adu, Adu, Adu... po pierwsze to, że Baton nie siedzi na gg ma się nijak do tej sprawy. Po drugie, to tytuły będą ale nie na takiej zasadzie, że ja chce mieć w dowolnym momencie tytuł X, więc mam tytuł X. Poza tym czy to jest naprawdę aż takie ważne, żeby się obrazić i zakończyć tutaj swoją egzystencje?? To forum (nie zrozumcie mnie źle) miało w zamierzeniu służyć integracji a nie antypatii, ale i tak sprawy tu poruszane przynajmniej dla mnie znajdują małe przełożenie w realnym świecie.
Jeśli chcecie kontynuować  tą dyskusję, to róbcie to w temacie "Tytuły", który zaraz otworzę.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.owf.pun.pl www.naruto-senpuu.pun.pl www.autoboty.pun.pl www.fantasyimy.pun.pl www.gimnazjumczudec.pun.pl