'89 squad

nasze forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#41 2007-02-26 22:00:15

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: "Gdy Twój partner okazjuje się dziwką?!"

No w sumie tak jakby na to nie patrzec kolega nas nie zna...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#42 2007-02-27 00:26:11

Homik

Administrator

Re: "Gdy Twój partner okazjuje się dziwką?!"

Mam jednak nadzieję, że kolega będzie się dalej wypowiadał, chociaż tak jak nasz Śp. Brat Zakonu Marii
Tak na marginesie- aleśmy zeszli z tematu...


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#43 2007-03-09 19:40:03

Damianbob

Użytkownik

Re: "Gdy Twój partner okazjuje się dziwką?!"

nie no a tak poważnie i życiowo to według mnie giganciaro masz ogromnego pecha bo trafiłaś na niedojżałych chłopaków,może oni nie wiedzieli co mają,może terraz żałują ze cie skrzywdzili ale nie martw sie i nie przestaj wierzyć w słowo miłość to nahjpiękniejsza żecz jaka a może sie przytrawfić .Ja sam na nią czekam lecz narazie nie spotkałem wyjątkowej dla mnie dziewczyny.Ale nie trace nadziei choć będzie trudno znależć dziewczynaę takąjaką chciałbym mieć tyle teraz jest perwer bez rozumu które nie myślą wogóle


Kiedy z serca biją myśli uderzają z wielką mocą, krążą wokół nas od tak nie wiadomo po co

Offline

 

#44 2007-03-11 22:12:38

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: "Gdy Twój partner okazjuje się dziwką?!"

Damianbob zeby to bylo takie proste jak piszesdz to bylby lajt ale zycie nie jest takie latwe bo ludzie sie gdzies zaczeli rozmijac i zagineli w pędzie nawet najlepszy kumpel jest w stanie wbic noz w plecy i ukochana osoba tez a czemu???? bo dla niej milosc jestr na samym koncu piramidy wartosci

ps. heh widze po sygnaturze ze sluchasz Akurat... ehh  kawalek "lubie mowic z toba" miarzdzy suta



Damianbob spodziewał się, ze ktoś inny odpisze


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#45 2007-03-13 08:43:06

Damianbob

Użytkownik

Re: "Gdy Twój partner okazjuje się dziwką?!"

Najwierniejszymi ludzmi są chuligani ja tak uważam żaden chuligan nie wbije ci noża wplecy jak to sie mówi bo może wbić tasak  ci w głowe hehe.a tak poważnie to musisz ostrożnie wybierać toważystwo ja wiem że nikt by mi nie wbił noża w plecy z moich kolegów.A w twoich słowach widzę prawde ,dostrzegam ją. ALe z tym powiązaniem kolegi z miłością to przesadziłeś gdyby każdy kumpel mnie kochal to już dawno bym musial sobie dupe zaszyć hehe.

PS:homik wbił byś mi nóż w plecy


Wiem


Kiedy z serca biją myśli uderzają z wielką mocą, krążą wokół nas od tak nie wiadomo po co

Offline

 

#46 2007-03-13 17:53:50

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: "Gdy Twój partner okazjuje się dziwką?!"

ehh... Damianbob wiesz niektorych ludzi sie kocha jak braci i tu nie chodzi wcale o podteksty seksualne ale tak juz jest wydaje sie ci ze znasz czlowieka na wylot razem sie wychowaliscie na jednym podwurku razem melanze i wypady na piwo a teraz kurwa co zachowal sie jak ostatnia lajza tego to bym sie po nim nie spodziewal


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#47 2007-03-14 08:34:35

Damianbob

Użytkownik

Re: "Gdy Twój partner okazjuje się dziwką?!"

dobra no to dam ci rade tego chłopa co tak zrobił musisz lać w cipe,co to za frajer wogóle.A i co napisałeś w ps mam nadzieje że nic na mnie.


Kiedy z serca biją myśli uderzają z wielką mocą, krążą wokół nas od tak nie wiadomo po co

Offline

 

#48 2007-03-14 15:48:02

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: "Gdy Twój partner okazjuje się dziwką?!"

kurde nie pamietam ale napewno nic na ciebie ten huj sie nawet nie skapl ze sie do niego nie odzywam...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.vbc.pun.pl www.ufo.pun.pl www.gieramy.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl