'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-03-07 01:59:20

Homik

Administrator

Eragorn

Podobno to dobry film. Niewiele gorszy od władcy pierścieni, chociaż mało w to wieżę, nie mniej recenzje super. Ma to ktoś na płycie?? Bo bym się pożyczył.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-03-07 16:05:51

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Eragorn

Homik musze cie zmartwic bo kurka pewnie malo kto slyszal o tym filmie tak samo jak ja choc cos mi sie o uszy obilo spytam sie kuzyna czy nie ma bo on lubi takie filmy


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#3 2007-03-07 17:26:03

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Eragorn

Ja wiem tyle o tym filmie, że jest kompletnie nieudaną adaptacją książki o tym samym tytule. Ponoć nie ma dużej liczby bohaterów, którzy odgrywali ważne w książce role, fabuła jest bardzo słabo rozwinięta, a niektóre wątki występują w innej kolejności... Ogólnie słabizna. No chyba że komuś spodobają się efekty specjalne... a i słyszałem, ze jest wał, że smok ma pióra zamiast łusek....


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#4 2007-03-11 01:03:47

Homik

Administrator

Re: Eragorn

Dobra- ściągnął mi się ten cały Eragon. Cud, ze za pierwszym razem i z tego co patrzyłem to w niezłej jakości. Wynalazłem do niego nawet dobre napisy . Rano go obejrzę, bo teraz mi się już nie chce i się wypowiem. Może nawet w Kąciku krytyka


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#5 2007-03-11 13:51:57

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Eragorn

Taaaak Homiku! Zapodaj ładną recenzję w moim wątku


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#6 2007-03-11 22:00:35

Homik

Administrator

Re: Eragorn

A jednak się wypowiem tutaj (wybacz mi Adu  ) A więc po pierwsze za krótkie, bo trwa zaledwie niewiele ponad półtorej godziny. Fabuła nawet ciekawa, ale jakaś taka dziwna, pokręcona, wiele niedopowiedzeń. Smok to na serio ma pióra zamiast łusek i w ogóle nie wygląda jak smok tylko jak wyrośnięty gołąb. Tytułowy bohater żywcem skopiowany z Froda. A efekty specjalne i sama walka nieporównywalna z LOTR- em, choć oczywiście wybiega ponad przeciętność. Oglądałem Eragona nawet z zaciekawieniem, ale co z tego. Ogólnie tak jak mówicie (no dobra- jak Adu powiedział:D) ten film to słabizna, ale taka ponad przeciętna. Moja ocena (w skali od 1 do 10): 4


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#7 2007-03-11 23:15:40

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Eragorn

Ale mi zrobiłeś przykrość ja tu zakładam wątek żeby filmy sobie recenzować i nie tylko a ty mi taki cyrk odstawiasz. Pięknie.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.equusvs.pun.pl www.clannara.pun.pl www.350z.pun.pl www.harrypottersite.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl