'89 squad

nasze forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

  • Index
  •  » Gry
  •  » Która turówka lepsza??

#1 2007-02-13 01:36:09

Homik

Administrator

Która turówka lepsza??

Ten temat zapewne sie zbytnio nie rozwinie, ale nawet jeśli to warty chyba warty jest uwagi. Moim zdaniem zdecydowanie lepszy jest Heroes 3. Jest bardziej grywalny, przejżysty, podczas gdy akcja Disciplesa rozgrywa się w bardzo mrocznym klimacie. W Disciples jest mało lokacji a prawie wszystkie z nich sprowadzają się do pokonania silnej wrogiej jednostki, podczas gdy w Heroesie są wszelakie lokacjie, z bardzo zróżnicowanym przeznaczeniu. Sporym minusem jest też wg mnie używanie czarów- nie podczas bitwy an na mapie przygody przed bitwą, najczęsciej dla osłabienia wroga. Jeszcze od wieloma względami Herosi przewyższają Disciples (choćby od strony artów)Jedyny plus w stostnku do hirka odnosi Disciples pod względem jednostek, bo są one nieporónywalnie lepiej wykonane, o wiele bardziej monumentalne. Niemalże jak żywe. Więc mój głos zdecydowanie za Heroes 3


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-02-13 21:51:30

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Która turówka lepsza??

Zdecydowanie Heroes 3 choc juz nie gram w nic to ta gra jest dla mnie miazga i to jedna z moich ulubionych gier...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#3 2007-02-15 15:30:57

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Która turówka lepsza??

Nie muszę się już chyba dużo rozpisywać, ponieważ swoje zdanie na temat Heroesa III na forum przedstawiłem. Wielki respect dla gry wszech czasów!!! A Disciples II to dla mnie słaby przeciwnik, gra mająca swój urok, ale nie wciągająca na tyle(chociaż...) W życiu w nią nie grałem, ale wiele razy ją widziałem i zaimponowała mi jedynie grafika. Więcej co chciałbym powiedzieć, nadmienił Homik.

Coś czuję, że kolejnym wątkiem w GRACH będzie sonda - "Który RPG lepszy??" Sacred czy Diablo II ?


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#4 2007-02-18 21:57:21

MotylSoN

Włatca Móch

Re: Która turówka lepsza??

Heros jest lepszy chodz Disciples ma swoje uroki


1 for the money
2 for the cars
3 for the gangstas
4 for the broads

Offline

 

#5 2007-02-18 22:00:21

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Która turówka lepsza??

Heroes III to poprostu najlepsza turówka... na świecie a Disciples II to do piet Heroesowi nie dorasta


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Która turówka lepsza??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl www.fidelisl2.pun.pl www.lekkapiechota.pun.pl www.shopa.pun.pl www.shinobizkonohy.pun.pl