'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

  • Index
  •  » Gry
  •  » Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

#1 2006-12-29 19:20:18

Adu MH

Ojciec Prorok

Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

Jak dla mnie sytuacja przedstawia się tak:

1. Heroes III - ponieważ jest najbardziej grywalną grą w jaką miałem sposobność grać. Wciąga bez opamiętania!! A co przede wszystkim - jest wiecznie żywa i ponadczasowa.

2. Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie - ponieważ jest najbardziej monumentalną grą w jaką miałem sposobność zagrać. Piękne tekstury, wielki rozmach i epicka opowieść stworzona przez Tolkiena pozwalają czerpać ogromną satysfakcję i radość z gry.

3. Sacred - ponieważ jest najbardziej opłacalną grą w jaką miałem sposobność grać (50zł za oryginał z dodatkami i nawet kilkadziesiąt godzin spędzonych przy przechodzeniu gry). Poza tym jest lepsza niż Diablo II i również ma (dość) niezłą fabułę a poza tym to mogę w nią grać i grać(przeszedłem ją 3 różnymi postaciami i nie zamierzam poprzestawać na tym

Oto moje typy. Teraz chciałbym się dowiedzieć czegoś ciekawego o waszych ulubionych grach. Być może sam w nie zagram, jeśli zostanę odpowiednio zachęcony

Ostatnio edytowany przez Adu MH (2006-12-29 19:22:36)


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#2 2006-12-29 20:11:18

Baton

Użytkownik

Re: Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

1 Heroes 3 - najlepsza z cześci herosa moim zdaniem, nad żadną inną grą nie spędziłem tyle czasu.
2 Diablo 2 - grałem w to kiedyś dosc sporo, teraz też bym zagrał, gdyby nie to że mi nie działa.
3 Sacred - stawiam je niżej niż Diablo, bo moim zdaniem grywalność jest niższa niż w diable, chociaż i tak gra się bardzo przyjemnie.

Offline

 

#3 2006-12-29 20:36:09

Homik

Administrator

Re: Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

Eh, długo by pisać...
1 Oczywiście Herosik 3- tj. Baton i Adu, nic dodać, nic ująć
2 Władca Pierścieni BoŚ 2- za genialną grafikę, super wyglądające walki, ogromną ilość jednostek itp, itd. Szkoda tylko, że ma takie duże wymagania...
3 Diablo 2- Za świetną grywalność, i w ogóle za całokształt

Ale trzy jak dla mnie to za mało.
Bo oprócz tego bardzo lubię BG2 (Baldur' s Gate2- jakby ktoś nie wiedział )- za genialną fabułę, piękna rysowaną grafikę 2D i ogrom możliwości gry.
Całą serię FiFy, i managerów, szczególnie Fifę 2000 i 2006 oraz CM 03/04- chyba nie muszę pisać czemu.

Długo by jeszcze wymieniać


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#4 2006-12-29 21:34:27

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

ja tam nie gram w gry od kilku lat i dobrze sie ztym czuje to tylko pozeracze czasu gdy slonce swieci za oknem       
ale kiedys lubiałem herosa i gta w nfs tez lubialem ciupac od tak poprostu


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#5 2006-12-30 08:51:20

Danuta

Moderator

Re: Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

Ja już nie gram na kompie od jakiegoś roku. Po pierwsze to nie mam czasu, a po drugie to komp już nie wydala z niektórymi gierkami. Ostatnio nawet się zaniedbałem w nowościach, zawsze miałem większość nowych gier, a ostatnio to nic nie robie w tym kierunku.
Ale zawsze lubiałem zagrać w NFS, GTA, AOM, Battelfield i pare innych.
Pozdro


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#6 2007-01-14 01:05:47

MotylSoN

Włatca Móch

Re: Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

1. Need For Speed wszystkie począwszy od Underground. Nielegalne wyścigi i tuning to jest to :]

2. Hard Truck 18 Wheels of Steel Across America i Convoy. Jeden z symulatorów prowadzenia ogromnej 18 kołowej ciężarówki.

3. Heroes III In the Wake of Gods. Porostu


1 for the money
2 for the cars
3 for the gangstas
4 for the broads

Offline

 

#7 2007-02-06 00:08:17

Homik

Administrator

Re: Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

Chyba do mojego katalogu ulubionych gier zakwalifikuję jeszcze Counter- Stricka. Choć przyznam, że po kilku dniach jej użytkowania- wychodzi mi ona już bokami, nie mniej jest ona fajna i strasznie wciąga, nie powiem. I co Adu- zainteresowała Cię jakaś gra??
Zagraj w Bg2, bo mimo twojej niechęci do niej, też strasznie wciąga, a to, ze mi się nie chce w nią grać, to chyba jednak oznaka mojego chwilowego wstrętu do gier . Ostatnio nawet Herosa nie ruszyłem... źle ze mną


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#8 2007-02-06 15:40:21

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

Hehe No nie jestem umotywowany tylko z jednego powodu... ta gra ma już swoje lata a ja nie mam ochoty specjalnie na takie powiedzmy "cofanie". No i chyba nigdy nie polubię tego rodzaju gier, jednak H&S dominują Sacred, Diablo...  do takich tytułów mogę powracać.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#9 2007-02-06 23:23:08

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

A może ty, Homo, skusisz się w końcu na Sacred??

Staram się


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Jakie są Wasze 3 ulubiojne gry komputerowe i dlaczego??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gieramy.pun.pl www.clannara.pun.pl www.vbc.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl