'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-01-13 14:16:06

Homik

Administrator

Heroes 3

Skoro jest już temat o Sacread (czy jak jej tam ) to niech będzie też o H3. Pomimo bardzo dawnej premiery gra jest wciąż aktualna. Grywalność jej jest wspaniała. Chyba najlepsza gra w jaką miałem okazję zagrać, ponadczasowa. Znalazła się w   Top10 najlepszych gier w historii na pc i chyba jak żadna inna sobie na to zasłużyła.  Pomimo jej nie najmłodszego wieku wciąż odbywają się na całym świecie turnieje, ligi i wszelkie rozgrywki w H3, choć mam w tej sprawie akurat niepochlebne zdanie   Ludziska na całym świecie wciąż tworzą do niej nowe mody, dodatki itp. Rozwodzić się nad nią nie ma sensu. Po prostu gra fenomen.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-01-14 00:37:14

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Heroes 3

Zgadzam się ze wszystkimi słowami umieszczonymi w poprzednim poście. Jestem wielkim fanem herosa i zawsze już nim pozostanę. Dzisiaj oglądałem program o grach komputerowych na tv 4 i właśnie mówili o sadze herosa wydanej już dosyć dawno w zakresie od 1 do 3. Wspomnieli o jej fenomenie, ale nie odczułem, że byli nią aż tak zachwyceni... a powinni! Ta gra to przełom. To przyszłość. To wieczność. w tym momencie apoteozuję grę i nadaję jej cech ponadludzkich Chyba każdy przyzna, że grając w grę przez 8 lat z odstępami, nie można się nią nie znudzić i więcej do niej nie powrócić. A jednak można... wyjątek potwierdza zasadę... Heros III to w tym momencie najlepsza gra w jaką grałem. I wcale nie najważniejsza jest grafika w grze, lecz pasja, z jaką została tworzona gra. Ta pasja jej twórców emanuje podczas gry i zaraża nią graczy. A to dopiero jest fenomen...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#3 2007-01-14 20:36:56

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Heroes 3

Tak tak H3 to zajebista gierka sam potrafilem w nia ciupac nieustannie...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#4 2007-01-15 12:24:42

Baton

Użytkownik

Re: Heroes 3

No jedna z moich ulubionych gier, szkoda że 3DO się rozpadlo i heroes IV i V nie mają już klimatu i grywalności poprzednich części

Offline

 

#5 2007-01-15 13:35:55

Homik

Administrator

Re: Heroes 3

Trzeba powiedzieć wprost że H IV i V są chujowe


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#6 2007-01-15 23:41:09

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Heroes 3

No dokładnie... właściwie dla mnie IV i V to zupełnie nowe gry... jakby część I i II nowej serii... a szkoda :/


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#7 2007-01-16 10:14:19

Baton

Użytkownik

Re: Heroes 3

Może chujowe nie, ale na pewno bardzo różnią się od genialnej 3 części. Myślę, że lepiej by było, gdyby po prostu zrobili Herosa 3 z lepszą grafiką i dodali np. walczących bohaterów, zamiast na siłe zmieniac to co było dobre

Offline

 

#8 2007-01-16 10:16:14

Lech

Użytkownik

Re: Heroes 3

Własnie. Zwłaszcza, że z dodatkiem In the Wake Of Gods gra w części IV i V nie ma właściwie sensu.


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tzar.pun.pl www.extreme-world.pun.pl www.krecanasrury.pun.pl www.kznunivrze.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl