'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-05-06 01:21:36

Homik

Administrator

Opisy gg

No bo ja myślę, że beznadziejne jest wstawianie opisu, w którym osoba oznajmia całemu światu, ze się np zakochała a przy tym jeszcze podaje imię albo nie daj boże nazwisko tej osoby w której się zakochała. Po kiego się tak afiszować?? Pierwszy z brzegu przykład:"love M.krk.nh.kocham CIE:) AZ TRUDNO ZROZUMIEC "  Takie opisy są wg mnie śmieszne i nie wiem, co chce taka osoba przez to zamanifestować. Przytaczajcie inne śmieszne albo bez sensu Waszym zdaniem opisy i wypowiedzcie się co an ten temat myślicie. Moim zdaniem-  temat rzeka


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-05-06 17:27:57

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Opisy gg

wiesz ja nie mam nic przeciwko takim opisa ze ktos pisze ze kogos kocha czy cos bardziej mnie w kurwiaja opisy typu "na bułkach w piekarni" mnie to osobiscie chuj obchodzi ze sobie ktos poszedl do piekarni zeby sobie bulke kupic ja zawsze mam jakis opis ale raczej nie pisze co robie tyko w pewnien sposob opisuje stan swojego ducha ale ogolnie jestem za tym zeby kazdy mial prawo pisac na opisach co chce byle tak zeby nikogo nie urazic bo jak ktos ma jakis konflikt do zalatwienia to niech to miedzy soba zalatwia


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#3 2007-05-07 11:55:28

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Opisy gg

hahaha Homo, nie pomyślałem ze wyskoczysz z takim wątkiem w kazdym razie mnie ten opis też rozwala Mam takiego jednego gościa na gg który miał na pisane w opisie "KOCHAM (IMIĘ I NAZWISKO PODAŁ)!!!" A  po kilku dniach coś w stylu "MAM ZŁAMANE SERCE " No według mnie to błazenada i tyle. Jakiś cytat na opisik jest dobry ;] albo jakieś powiedzonko.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#4 2007-05-07 12:56:17

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Opisy gg

Znam lepszych gosci najperw maja opisy ze tam kogos bardzo kochaja miliony buziakow i takie tam chedorzenie  o dupie maryny a kilka dni na opisach jezdza po tych panienkach jak podupceni tonie jest fajne bo tak jest za kazdym razem na poczatku chcialo mi sie z tego smiac ale teraz to sie to robi zalosne


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#5 2007-05-07 17:10:14

Homik

Administrator

Re: Opisy gg

To może zacytuj


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#6 2007-05-07 18:43:42

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Opisy gg

Najpierw "Kocham cie Patusiu:*"  a kilka dni pozniej "Pierdolona Suka jak mogłem dac sie oszukac"


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#7 2007-05-07 22:08:30

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Opisy gg

mnie rozpierdalają luidzie co zmieniaj opis co chwile i dzieki temu xznam ich całe życie i co robią w których monentach. acha zapomniał bym dodać że sie wszytskim podniecają naewet tym ze zjedzą kurwa pierdolony obiad np teraz patze na gg i widze "Ja pierdole Adas <lol2> hahaha Wdupcyl mi w stodole<lol2>ROWEREM<lol2>"


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#8 2007-05-07 23:14:05

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Opisy gg

heh... znam osoby ktore przez tydzien maja opis " Śpie... ZzZzZ..."
swoja droga lepsze to niz rozmowy przez opisy szczegolnie jak obydwie osoby masz na liscie huj cie strzela bo co chwile zmieniaja sobie na wzajem opisy to jest strasznie denerwujace bo jak ktos chce sobie pogadac to niech gada normalnie a nie zeby to wszyscy widzieli to takie tyko na popis zdaje sie byc

Ostatnio edytowany przez KoZaK (2007-05-07 23:50:24)


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#9 2007-05-08 17:45:09

Homik

Administrator

Re: Opisy gg

Adu MH napisał:

Jakiś cytat na opisik jest dobry ;] albo jakieś powiedzonko.

Ja tam wolę wymyślić coś oryginalniejszego, swojego. Jeśli nie to po prostu zostawiam puste miejsce w miejscu na opis. Nie mniej też może być.

KoZaK napisał:

swoja droga lepsze to niz rozmowy przez opisy szczegolnie jak obydwie osoby masz na liscie huj cie strzela bo co chwile zmieniaja sobie na wzajem opisy to jest strasznie denerwujace bo jak ktos chce sobie pogadac to niech gada normalnie a nie zeby to wszyscy widzieli to takie tyko na popis zdaje sie byc

Może i jest to denerwujące ale ja tak raz miałem na gg (poeci )i dobre to było, nawet się na moment przyłączyłem


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#10 2007-05-08 18:40:10

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Opisy gg

.: ArTurO :. napisał:

mnie rozpierdalają luidzie co zmieniaj opis co chwile i dzieki temu xznam ich całe życie i co robią w których monentach. acha zapomniał bym dodać że sie wszytskim podniecają naewet tym ze zjedzą kurwa pierdolony obiad np teraz patze na gg i widze "Ja pierdole Adas <lol2> hahaha Wdupcyl mi w stodole<lol2>ROWEREM<lol2>"

No dokładnie mam takie samo zdanie. Normalnie jakby taki ktoś nie miał co robić, tylko cały czas pisać w opisie co on tu teraz ciekawego nie robi... najpierw "smacznie jem obiadzik " potem "Sprzątam sobie w półeczce hihi" kolejno "jadę na rowerek do lasku:)" by na końcu "hihi SRAM" .....


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#11 2007-05-09 00:33:19

Shant

Użytkownik

Re: Opisy gg

hmmm opisy... ale równiez są ciekawe np Marze kazdej nocy, aby spojrzec Tobie w oczy i wyznac to co czuje <--- no nie że zajebiste?

Tyle ze ten opis był w miare ambitny...

Przytocze jeszcze jeden który widziałem u dorosłego-lecz nie do końca rozwiniętego kolesia...

"Może jestem może nie jak zaklikasz dowiesz sie"

No WTkurwaF... To jest dopiero pierdonięte na całej linii.. ;p

Ostatnio edytowany przez Shant (2007-05-09 13:32:57)


Marze każdej nocy, aby spojrzeć Tobie w oczy i wyznać to co czuje ;):*

Offline

 

#12 2007-05-09 21:08:45

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Opisy gg

przejebany opis to jest "Infobot 1.0 | www.infobot.pl" xD nigdy sie nie  zmienia:PP
Ja pierdole teraz pewna osoba cały czas daje ze jest dostepna a ja umieram. oglądałem mecz wisły (też oglądałem. Dobry był) to włączyłem gg bo nie mogłem tego słuchać i petrzeć na ten wystkakujący dymek


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#13 2007-05-09 23:16:04

Shant

Użytkownik

Re: Opisy gg

Mnie tam sie pokazuje tylko ze ktos jest za pierwszym razem jak z niewidocznego przechodzi, potem dymków juz nie ma na szczescie tworcy GG wymyślili taką wpasniałą opcję by to wyjebać w piździec... a co do Infobota to czasem mu sie opis zmienia.. jak awaria czy cos... ;p


Marze każdej nocy, aby spojrzeć Tobie w oczy i wyznać to co czuje ;):*

Offline

 

#14 2007-05-10 00:49:57

Homik

Administrator

Re: Opisy gg

hahahahaha przedobry jest ten infobot . A tymczasem:  kocham Cie M.krk.nh.itp. i to bardzo:) caly czas o Tobie mysle



po czymś takim, na miejscu odbiorcy tego opisu, bym już nie kochał nadawcy (gdybym go oczywiście przypadkiem przedtem kochał )


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#15 2007-05-10 16:18:32

Shant

Użytkownik

Re: Opisy gg

ooo dzis zauwazyłem genialny opis... " "Boli mnie szyja i nie moge patrzec w lewo" odp. "patrz w prawo" "

No paranoja przeciez to jest... co mnie to gówno obchodzi co kogo i gdzie boli i na co i jak nie moze patrzec... ;/


Marze każdej nocy, aby spojrzeć Tobie w oczy i wyznać to co czuje ;):*

Offline

 

#16 2007-05-10 22:21:26

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Opisy gg

ehh... widzialem dzis podobny  ";* <sMs> //zle sie czuje chyba bede chora"
a chuj mnie to kurwa obchodzi ze sie zle czujesz... jak sie zle czujesz to idz do lekarza a nie obwieszczaj calemu swiatu ze jestes chora rozeslij to do mediow zeby wszyscy mogli o tym wiedziec


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#17 2007-05-22 00:05:36

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Opisy gg

Homik napisał:

A tymczasem:  kocham Cie M.krk.nh.itp. i to bardzo:) caly czas o Tobie mysle



po czymś takim, na miejscu odbiorcy tego opisu, bym już nie kochał nadawcy (gdybym go oczywiście przypadkiem przedtem kochał )

Ale adresat moze akurat lubi pić piwo i włuczyć sie z kumplami po barach??
Przecież ta osoba z opisem to skarb dla takiego odbiorcy


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#18 2007-05-22 00:26:55

Homik

Administrator

Re: Opisy gg

Ale nie ta


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#19 2007-09-15 21:34:13

Homik

Administrator

Re: Opisy gg

Aga wszystko sie wali!!! Mam inna na oku szkoda ze tak wychodzi!!!

Ręce opadają...


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vbc.pun.pl www.ufo.pun.pl www.clannara.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.gieramy.pun.pl