'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#41 2007-07-18 21:17:03

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Ważne i mniej ważne tranfery oraz spekulacje prasowe

i tak legła ma mocny skład, co do jańczyka to i tak był rezerwowym, natomiast włodarczyka nie lubieli kibice, surma był lepszy od vukovicia ale nie na tyle żeby zdobyć z nim MP i tak mają szeroką kadre, ciekawi mnie tylko co jest z szałachowskim(strasznie podobała mi sie gra tego piłkarza) i burkchartem. ale nie dziwie sie że piłakrze chcą odejść z ległej skoro nie bedą mogli grać w pucharach


i Grzegorz Bronowicki jeszcze



Co do wisły to pozyskała Niedzielana i Jirskaka (nie wime czy dobry) i to by było natyle wiec duzych zakupów nie zrobiłana całe szczeście wrócili jeszcze z wypożyczeń kosowski i boguski. co mnie ciekawi na liscie  do wyporzyczenia znalazł sie Burns a Cantoro załapał sie do kadry ;/


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#42 2007-07-19 10:06:41

Homik

Administrator

Re: Ważne i mniej ważne tranfery oraz spekulacje prasowe

I tak nie będą potrafili zrobić pożytku z Rafała takiego, jak uczynił to BOT. A i coś mi sie widzi, że Niedzielan okaże się niewypałem, ale obym sie mylił. Górnik Zabrze sie za to zbroi, ale też coś mi się nie widzi...


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#43 2007-07-23 20:12:52

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Ważne i mniej ważne tranfery oraz spekulacje prasowe

Dudek w Realu MAdryt


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#44 2007-07-23 21:33:11

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Ważne i mniej ważne tranfery oraz spekulacje prasowe

no własnie, wszedzie tylko ten dudek i dudek, Żygac mi sie juz chce.

co do górnika zabrze to to może byc ciekawy zespół. jednak mam wątpliwości zeby litwini byli bardzo dobrym pożytkiem, no ale kto wie moze z nich cos bedzie. mam nadzieje że Danch bedzie grał w piewszym składzie.

coś ostatnio ten Rui migel w Zagłebiu wymiata, widać chłopak zrobił postępy odkąd przyszedł do polski(troche to dziwne:P)


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#45 2007-07-26 22:27:43

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Ważne i mniej ważne tranfery oraz spekulacje prasowe

No i Casillas ma kontuzje i Dudek będzie grał w pierwszym składzie. Kurde A w polskiej lidze ciekawe rzeczy sie dzieją. Kto będzie grął w ekstraklasie? Ruch już na pewno, Jagiellonia no i Zagłębie Sosnowiec? Nie wiem dokładnie. A do wisły jakiś zajebisty młodzian doszedł z czech chyba czy jakos tak. Mnóstwo kasy na niego wywalili, ciekawe jak będzie grał.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#46 2007-08-28 23:59:54

Homik

Administrator

Re: Ważne i mniej ważne tranfery oraz spekulacje prasowe

Antonio Puerta przeszedł z FC Sevilli do drużyny w niebie. Jest to transfer definitywny i bezgotówkowy (a mówiąc prościej- umarł... miał 22 lata)...
Ale mnie wkurwiła jedna wypowiedź z nieoficjalnej polskiej strony int Sevilli :
hahahahahahahaha oj jaka szkoda , dziękujemy ci, osłabienie Sevilli oznacza większe szanse Realu na mistrzostwo Hiszpanii hahahahahahaha
takich niedojebanych ludzi powinno się brać od razu do gazu (rym niezamierzony)


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shopa.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl www.lekkapiechota.pun.pl www.renegaci-wow.pun.pl www.shinobizkonohy.pun.pl