'89 squad

nasze forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-07-16 16:10:38

Olek

Użytkownik

Benny Hill "SHOW"

Cze. Chcialem poruszyc temat zwiazany z programem rozrywkowym "Benny Hill " nadawany na Polsacie codziennie o 14:45 ,  ktorego wszyscy oczywiscie znacie.
Nie mialem o czym pisac wiec zaczynam watek co do tego jAK dla mnie idiotycznego programu.
W kazdym razie ja uwazam ten program za bezwartosciowy. Jedynie marnowanie czasu. i w dodatku przedstawia tak beznadziejne historyjki z udzialem Hill'a ze po prostu smieszy z glupoty.
Te cale 25 minut przeznaczylbym na emitowanie jakichs ciekawych programow dotyczacych np sportu.
pozdr

Offline

 

#2 2007-07-16 18:06:42

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Benny Hill "SHOW"

No cóż program rzeczywiscie jest głupi, no ale jak sam zresztą powiedziałeś smieszy. Sporo scenek jest starych jak świat np. ślizganie się na skórce od banana albo smyranie lasek po dupce i tłumaczenie sie "to nie ja!". Program nic z sobą nie niesie, niczego nie uczy... ale po co to ma właściwie robić? Ja kocham brytyjski humor i mnie nawet te ślizganie na skórce śmieszy A no i często Bennemu towarzyszą zajebiste laseczki Co prawda nie jestem wielkim fanem i nałogowo nie oglądam, ale jeśli przydarzy sie odcinek w telewizji to go obejrzę.

@Olek, przedstaw się, jak zamierzasz sie dalej udzielać na forum. Chociaż tak dla zasady


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#3 2007-07-16 22:11:59

Homik

Administrator

Re: Benny Hill "SHOW"

Ja tam nic do tego nie mam, chociaż faktycznie głupie i leci już po raz enty na Polsacie.  Ale świetna jest za to muzyczka z tego Benny Hill' a .


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl www.vbc.pun.pl www.gieramy.pun.pl www.ufo.pun.pl