'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-04-26 01:51:22

Homik

Administrator

Piłkarz sezonu

Do końca sezonu w Polsce już niewiele kolejek. Kto i dlaczego powinien zostać wg was ligowcem sezonu?? Wg mnie na tą nominację zasłużył najbardziej Maciej Iwański z Zagłębia Lublin. Dlatego, bo chociaż  Garguła (mój drógi faworyt, ale jednak przegrał z Maćkiem) grał nieźle zarówno w lidze jak i w kadrze, to właśnie Iwański był prawdziwym reżyserem gry Miedziowej jedenastki. Urzekł mnie szczególnie meczem z Cracovią, gdzie przy stanie 2:0 dla pasów, strzelił dwa gole a przy następnych dwóch asystował. A nie jest łatwo dokonać czegoś takiego, w dodatku na boisku rywala. Poza tym Iwański jest niedoceniany w reprezentacji, a zasługuje na regularną grę.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-05-03 18:02:18

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Piłkarz sezonu

Garguła


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#3 2007-05-10 18:45:31

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Piłkarz sezonu

myśle że gdyby giza grał w lepszym klubie to by miał ogromne szanse. Według mnie najlepszy był Błaszczykowski.On nie jest tylko promowany przez media na gwiazde lecz posiada duże umiejetność> Imponował mi przez cały sezon nie tylko grą ofensywną gdzie robił co chciał ale również ustawianiem sie w obronie,kondycją, walecznością i odbiorem piłki. myśle że spokojnie mógłby grac w człowych kluach świata. Pasowały do ligi angielskiej


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slytherinrpg.pun.pl www.megamenbajka.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl www.60dhwesterplatte.pun.pl www.prostowserce.pun.pl