'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-02-09 21:12:23

Siemion

Użytkownik

ANTY JUDE

DOBRY ŻYD TO MARTWY ŻYD DOBRZE TO ZAPAMIĘTAJ! mam nadzieje że uda się zebrać ekipke na mecz Wisła - Arka. Mam również nadzieje że rozpierdolimy pociąg wypijemy dużo alkoholu i będziemy głosno dopingować Wisełke mecz będzie 10 marca pogadajcie ze znajomkami przydałoby sie zebrać większą grupe o bezpieczeństwo prosze sie nie bać jest obstawa i luzz będzie oczywiście jedziemy bez bieletów pkp A/J !! TS W!!

Ostatnio edytowany przez Siemion (2007-02-09 21:18:23)

Offline

 

#2 2007-02-10 13:19:12

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: ANTY JUDE

Nooo ja bym pojechał, gdyby wtedy nie wypadała moja rodzinna 18 tka Trochę bym pokibicował.... A ja tam do Żydów nic nie mam, bo nic mi nie zrobili...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#3 2007-03-09 19:33:58

Damianbob

Użytkownik

Re: ANTY JUDE

okrzyk jude gang nas nie przeraża ale bardzo śmieszy i bardzo wkurwia rośnie w nas ogromna furia odpowieć dla was cracovia to stara kurwa to tyle w tym temacie


Kiedy z serca biją myśli uderzają z wielką mocą, krążą wokół nas od tak nie wiadomo po co

Offline

 

#4 2007-03-17 14:23:01

Giganciara :D

Pani Obłędu

Re: ANTY JUDE

pierdolenie... nikt nie jest frajerem, nas to nie dotyczy, wiadomo że Cracovia nie cofa się przed niczym!

ten wątek może sie przeksztalcic w wielka awanture...


I AM THE STORM
I AM THE WONDER
AND THE FLASHLIGHTS, NIGHTMARES AND SUDDEN EXPLOSIONS...

Offline

 

#5 2007-03-17 16:22:17

Damianbob

Użytkownik

Re: ANTY JUDE

pajace bez honoru. Dobra ja w tym temacie sie nie wypowiadam nie będę z siebie pajaca robił.

a giganciara masz gg?


Trzy posty scalone


Kiedy z serca biją myśli uderzają z wielką mocą, krążą wokół nas od tak nie wiadomo po co

Offline

 

#6 2007-03-17 18:38:38

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: ANTY JUDE

Ehh.... kurwa wychowalem sie z ludzmi ktorzy sa za wisla ja osobiscie nie jestem kibicem ale popieram bardziej wislakow bo za cracovia sa same przerzuty tyko dlatego ze tam sa ciemne interesy zalatwiane mowie tu o prawdziwych huliganach a nie o zwyklych leszczy udajacych hoolsow...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#7 2007-03-17 19:15:55

Giganciara :D

Pani Obłędu

Re: ANTY JUDE

ok, nasza Wola jest wychowana na wislaków i nie ma bezposredniej stycznosci ani praktycznie wyboru

wiec uwazam ze takie gadanie nie ma sensu...

Damianbob- a owszem mam gg


I AM THE STORM
I AM THE WONDER
AND THE FLASHLIGHTS, NIGHTMARES AND SUDDEN EXPLOSIONS...

Offline

 

#8 2007-03-17 23:50:27

Homik

Administrator

Re: ANTY JUDE

Ja tam nie lubię ani Wisły ani Cracovi, ale już bardziej Wisłę. Cracovia to w ogóle jest nieporozumienie...


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#9 2007-03-18 11:33:41

Damianbob

Użytkownik

Re: ANTY JUDE

zakończmy ten temat nie ma sensu marnowania słów na niego.A co do słów kozaka o leszczach to sie zgadzam w 100% założą spodnie hooligans z tandety i myślą że każdy sie ich boi. A sązwykłymi pajacami.
A gdzie wy chodzicie do sql może sie ustawimy wszyscy pod galerią krakowska jestem ciekawy kim jesteście


PS: giganciara to może byś mi dała swój nr to porozmawialibyśmy o życiu doczesnym.


Kiedy z serca biją myśli uderzają z wielką mocą, krążą wokół nas od tak nie wiadomo po co

Offline

 

#10 2007-03-18 14:03:04

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: ANTY JUDE

Damianbob napisał:

A gdzie wy chodzicie do sql może sie ustawimy wszyscy pod galerią krakowska jestem ciekawy kim jesteście

Jak zapodasz jeszcze z jakimiś laskami to z chęcią się z wami zapoznam


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#11 2007-03-27 21:47:42

Homik

Administrator

Re: ANTY JUDE

Damianbob napisał:

A gdzie wy chodzicie do sql może sie ustawimy wszyscy pod galerią krakowska jestem ciekawy kim jesteście

Dało by się zrobić . A tymczasem mam tu do przedstawienia komunikat w imieniu Siemiona, bo on w wyniku bliżej nie określonych wypadków losowych tego nie napisze. A więc: kto by jechał w sobotę (31.03) do Kielc na mecz  Korona x Wisła (20.00)?? Koszt takiego wyjazdu razem z biletem na mecz, jedzeniem itp to ok. 50 zł.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clubpenguin.pun.pl www.kznunivrze.pun.pl www.krecanasrury.pun.pl www.tzar.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl