'89 squad

nasze forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-02-23 20:18:36

Adu MH

Ojciec Prorok

Dlaczego akurat piersi ?? :D:D:D<lol2>

Wczoraj tak z głupia zacząłem się zastanawiać nad pewną rzeczą, i muszę przyznać, że trochę mnie to pochłonęło Przyglądałem się wczoraj mojemu kalendarzowi (-)(-) i pomyślałem sobie: "Dlaczego piersi u kobiety są takim miejscem intymnym, którego nie powinno się pokazywać, a u mężczyzn takiej sytuacji nie ma?" Może to wiąże się z jakimś przekonaniem? Może jakbyśmy się cofnęli z ewolucją i na początku ktoś powiedziałby, że kobietom nie wypada chodzić z gołymi plecami, to czy rzeczywiście miałyby zakryte plecy a biust na wierzchu? Jak myślicie, bo moim skromnym zdaniem, to w kobiecych piersiach nie ma niczego szczególnego, a jednak przyciągają wzrok.... a jakby wpajano komuś, że ręka jest intymną częścią ciała kobiety, to czy ten ktoś śliniłby się na jej widok??


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#2 2007-02-24 10:12:39

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Dlaczego akurat piersi ?? :D:D:D<lol2>

Adu MH ja ci powiem tak piersiu przykuwaja meski wzrok poniewarz sa swoista w swoim rodzaju ozdoba kobiety... tyko ze nie ukazdej bo zawsze znajdzie sie u jakiejs wada ta ma za male ta ma zas za duze ale za to ta ma w sam raz a co do reki to ludzki umysl jest tak skonstruowany ze jak mu cos wmowisz to jest podatny na to np. jestes w stanie wmowic komus ze jest pijany choc wypil tyko sok pomaranczowy... wiec jestes w stanie wmowic rowniez czlowiekowi ze czescia intymna kobiety sa jej rece czy nogi...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#3 2007-02-24 16:00:13

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Dlaczego akurat piersi ?? :D:D:D<lol2>

dla mnie piersi u kobiety to tez nic szczególnego, może jest tak dlatego że faceci nie posiadaja takich piersi i sa ciekawscy(tak jak innych rzeczy:P) a dziewczyny je zasłaniaja zeby nas kusiło aby tam zajrzec


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.historia-magistra-vitae.pun.pl www.rometrouterws50.pun.pl www.ptrl.pun.pl www.cs-headshot.pun.pl www.pokegra.pun.pl