'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

  • Index
  •  » Imprezy
  •  » Co złego jest w niepiciu alkoholu ??

#1 2007-02-01 00:28:50

Homik

Administrator

Co złego jest w niepiciu alkoholu ??

Niedawno mój kolega z klasy miał osiemnastkę. I z tej okazji zaprosił wszystkich chłopaków, w tym i mnie na browara. Ja zrezygnowałem, bo powiedziałem, ze nie piję.  Inna sprawa, że taki frycik (pseudo)- co też niby jest abstynentem a jednak poszedł i wypił browca czy dwa. Następnego dnia rozgożała dyskusja na temat, czemu nie piję i jak to zmienić. Ja i tak nie dałem się przekonać i przekonać się nie dam. Bo ja myślę, że kwestia picia lub nie (jak i innych rzeczy), to osobista decyzja każdego z nas i nie jest to powód do wstydu a nawet wręcz odwrotnie. I jeśli nie piję, to co- jestem jakiś gorszy, albo coś ?? Nie piję, bo nie lubię, a nie, że boję albo coś takiego.  Więc tj w w temacie: Co złego jest w niepiciu alkoholu ?? I czy przez to że ktoś (taki ja) nie pije, to jest w jakiś sposób gorszy ??


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-02-01 10:33:36

Giganciara :D

Pani Obłędu

Re: Co złego jest w niepiciu alkoholu ??

No nie ma nic złego. To Twój wybór, jednak wiadomo nie od dziś, że alkohol jest formą integracji międzyludzkiej. Dla niektórych nawet wyznacznikiem dobrej zabawy - nie ma alkoholu, nie ma zabawy. Ja czasem wśród pijanego towarzystwa jestem jedyną trzeźwą - lubię mieć kontrolę nad sytuacją. Jednak owszem, lubię się napić, nie powiem. Ale kogoś kto zacznie mi robić wyrzuty ze nie pije mogę tylko zmierzyć wzrokiem wyższości.

Nie sztuką jest się bawić z alkoholem, sztuką jest się bawić bez niego

Ostatnio edytowany przez Giganciara :D (2007-02-01 10:34:35)


I AM THE STORM
I AM THE WONDER
AND THE FLASHLIGHTS, NIGHTMARES AND SUDDEN EXPLOSIONS...

Offline

 

#3 2007-02-01 12:03:34

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Co złego jest w niepiciu alkoholu ??

ehh... nie pijesz twoja sprawa mnie to nie obchodzi.. czy nie pijesz czy nie ja tam lubie sie napic nie przecze choc mialem okres co nie pilem wogole alkoholu a bylo to w wakacje nie tknolem alko przez dwa miesiace nawet cukierka z alkoholem nie zjadlem niektórzy ludzie sie ze mnie nabijali adrudzy szanowali moja decyzje teraz pije ale z umiarem tzn. nie przybijam gwozdzia o stol tyko sie bawie skacze laze i staram sie nie zamulac choc ostatnio nie ppotrafilem sie bawic ale to nie przez alkohol.... Homik wszystko jest dla ludzi tyko nie w dozych ilosciach i bedzie git... ja ci nie nakarze pic bo to twoja decyzja i trzeba ja szanowac przez to ze nie pijesz nie jestes lepszy ani gorszy jestes poprostu soba i pokazujesz ze masz swoje zdanie... a to sie teraz liczy miec wlasne zdanie pozdro pozdro


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#4 2007-02-01 15:54:06

Danuta

Moderator

Re: Co złego jest w niepiciu alkoholu ??

Wiesz niektórzy sądzą, że się boisz napić np. piwa bo nigdy cie nie widzieli, żebyś coś pił. To twój wybór czy pijesz alko czy nie, ale ja nic nie widze złego jak sie czasem ktoś napije tylko oczywiści bez przesady.
Tak jak było już powiedziane to alko łączy ludzi, lepiej można nawiązać kontakt. Poprostu łamie wszelkie bariery.
Ale ja nie mam nic do tych którzy nie piją, jak nie chcą to nie będe ich zmuszał na siłe.


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#5 2007-02-01 17:11:14

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Co złego jest w niepiciu alkoholu ??

Wiesz Homiku, ludzie mówią, że czasem kieliszka dla towarzystwa nie wypada się nie napić. W dużych ilościach alkohol jest zły, a w małych dobry np. dla zdrowia. Moim zdaniem, człowiek powinien spróbować wszystkiego w życiu co możliwe i moralne A ty w sumie nie widzisz argumentów przemawiających za piciem... bo nigdy nie piłeś... nie wiesz np. jak to jest mieć fazę Wcale nie mówię o jej końcowym etapie tzn o wywracaniu się o własne nogi, wymiotowaniu, nagłym napadzie senności. Człowiek otwiera się przed drugim, jest szczery i to jest pozytywny aspekt picia. Czuje pewną wieź, braterstwo. No i przy zawieraniu nowych znajomości to dobry temat na rozpoczęcie rozmowy Lecz jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie wypijesz na mojej osiemnastce za moje zdrowie nawet jednego kieliszka!!

No a tak poza tym to ogólnie chomiki i Homiki nie piją alko !!


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#6 2007-02-18 21:40:08

MotylSoN

Włatca Móch

Re: Co złego jest w niepiciu alkoholu ??

nic zlego , ale alkohol jest jakby urozmaiceniem imprezy ale mozna sie bawic bez niego ;D


1 for the money
2 for the cars
3 for the gangstas
4 for the broads

Offline

 
  • Index
  •  » Imprezy
  •  » Co złego jest w niepiciu alkoholu ??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nawiedzone.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.gieramy.pun.pl www.ufo.pun.pl www.clannara.pun.pl