'89 squad

nasze forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-01-29 16:53:52

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Piłka ręczna

Co powiecie na poziom polskiej piłki recznej??
nie przypadkowo zakładam ten temat gdzyz akurat od kilku dni na niemoieckich parkietach odbywaja sie MŚ, a Polska ponoc spisuje sie rewelacyjnie. Może nie zanm sie na tym sporcie i nie oglądam tez meczy ale wszedzie o tym pisza i mówią. Obecnie wygraliśmy juz chyba 2 faze grpupową i w ćwierćfinale zagramy z Rosja, no ciekawe jaki bedzie wynik, mam nadzije że nasi zdobedą medal


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#2 2007-01-29 18:23:41

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Piłka ręczna

Nie specjalnie interesuję się piłką ręczną, ale wręcz nie sposób nie zainteresować się MŚ w Niemczech. Powód?? Dobra gra naszego narodowego zespołu. Jak wiadomo nasze reprezentacje nigdy specjalnie nie były dobre w żadnych sportach drużynowych... Po ostatnim sukcesie siatkarzy teraz jest szansa na osiągnięcie dobrego wyniku przez szczypiornistów. Szczególnie ucieszyło mnie zwycięstwo z silniejszą Islandią. Teraz przychodzi nam się zmierzyć w 1/4 finału z Rosją, jak .: ArTurO :. już wcześniej wspomniał. Mama nadzieję, że poszczęści im się w walce z naszymi wschodnimi sąsiadami, tak samo jak siatkarzom...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#3 2007-01-30 19:29:23

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Piłka ręczna

Hurra!!! Polska w półfinale!! Nie specjalnie wierzyłem w ten awans... 28:27 jaka wyrównana i zacięta walka do samego końca!!! Zupełnie jak w siatkówce! Niemcy też mieli dobry mecz. Teraz tylko czekać na swojego następnego rywala... Islandia czy Dania? Ja myślę, że jednak Islandia.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#4 2007-01-30 20:13:32

Homik

Administrator

Re: Piłka ręczna

Teraz nagle się dowiedziałem, ze mamy klasowy zespół. Wcześniej, tylko kojażyłem Karola Bieleckiego, a teraz no proszę W ogóle mamy jakiś złoty okres polskiego sportu. Oby tak dalej Ja tam wierzę  w finał


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#5 2007-01-30 21:33:44

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Piłka ręczna

ja tez wirze ze stac nas na finał. jak dla mnie żadne dziedziny sportu nie są tak ekscytujace jak sporty drużonowe. przypomne że islandie pokonaliśmy juz w fazie grupowej


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#6 2007-01-30 21:59:03

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Piłka ręczna

w koncu "Polak potrafi" i tu wcale nie chodzi o wchlanianie hektolitrow alkoholu coz sportowcow mielismy dobrych od zawsze tyko warunki szkoleniowe tez daja swoje a o to raczej jest kiepsko


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#7 2007-01-31 20:32:02

Homik

Administrator

Re: Piłka ręczna

Kurde- ale na tą piłkę ręczną nastąpił teraz Boom. W wiadomościach sportowych prawie tylko o tym, w P.S. też nawet w Piłce Pożnej plus. Ale po tych mistrzostwach i tak wszystko ucichnie i nadal będzie się liczył tylko football.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#8 2007-01-31 21:16:32

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Piłka ręczna

Może i masz rację, Homiku. Dla wiadomości wiernych fanów zawiadamiam, o ile ktoś jeszcze nie wie, że jutro na Polsacie o 20.00 mecz półfinałowy Polska- Dania. Ciężko takie wydarzenie przegapić!!

Ehh- niektórym to dobrze. Ja będę w domu dopiero gdzieś o 20.30
Ps- ile trwa jedna połowa w piłkę ręczną??


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#9 2007-02-01 11:52:55

Lech

Użytkownik

Re: Piłka ręczna

30 minut jesli dobrze pamietam


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#10 2007-02-01 16:05:33

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Piłka ręczna

heh... Trzeba ogladnąc a ty Homiku zdarzysz na druga polowe wiec sie nie martw....


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#11 2007-02-01 22:33:21

Homik

Administrator

Re: Piłka ręczna

Ło boże!!! Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak na meczu spociłem! To było coś fantastycznego! Wejner dał fenomenalną zmianę.  A to co zagrał w końcowych minutach Jurasik to była niemalże bajka.  Ależ niesamowity sukces!! Polska w finale MŚ !!!


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#12 2007-02-01 22:45:43

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Piłka ręczna

Fantastycznie!!!! Przepiękny półfinał! Jak Boga kocham, ostatnio takie nerwy to miałem na meczu siatkarzy Polska - Rosja... ufff jak niewiele brakowało do porażki. Madsen to przerażająca bestia! Przecież on musiał ważyć ze 120 kilo! Na szczęście takich też się da zatrzymać. A teraz jedno jest pewne: łatwo nie oddamy zwycięstwa Niemcom, chodź pewnie będą faworyzowani przez sędziów. Dodam jeszcze, że Niemcy też wygrali z Francją dopiero po 2 dogrywkach Ale bym sobie teraz zagrał w piłę ręczną Czekam na finał!


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#13 2007-02-01 23:01:36

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Piłka ręczna

Dobrze ze wygralismy ten mecz jedyne co mi sie nie podobalo to to ze jednak chyba sendziowie troche brdziej faworyzowali dunczyków wygralismy bo jestesmy lepisi no i trochu szczescia mielismy...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#14 2007-02-02 11:14:35

Lech

Użytkownik

Re: Piłka ręczna

Szanse na zwycięstwo w finale wbrew pozorom są bardzo duże. Dlaczego??
1. Wygralismy z Niemcami w fazie grupowej
2. Nasi czołowi zawodnicy wrócą do pełni dyspozycji po grypie żołądkowej(mam nadzieję)
3. Mamy Karola Bieleckiego
4. oraz sprawnie działający, wyrównany kolektyw którym bez wątpienia jest nasza kadra szczypiornistów
5. A jak nam nie pojdzie to trener naszej kadry tak pojedzie sędziom, przeciwnikom, że szybko zmienią decyzje. Zdaje się że nasz coach jest bardzo apodyktyczna osoba


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#15 2007-02-02 15:15:25

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Piłka ręczna

Istotnie... mój ulubiony komentarz po wczorajszym meczu: "Chłopaki, kurwa!"


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#16 2007-02-02 18:10:18

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Piłka ręczna

po obejrzeniu meczu mysle że nasz zespół ma jeszcze wiele pracy przed sobą. jest wiele elemetów które trzeba zdecydowanie dopracowac;/ jak zagramy tak jak półfinał to wątpie w nasze szanse, przeciw nam bedzie jeszcze wiele innych aspektów.
1 Presja na sędziech
2 doping dla niemców
3 Niemcy sie ponoc rozkreciły i graja duzo lepiej bniz w fazie grupowej

poza tym nasi rywale którym byli dunczycy za łatwo dochodzili do sytuacji(prawie w każdej akcji oddawali groźny rzut wybijajac sie z tuż z przed lini pola karego) a my w ataku zdawaliśmy sie na ogromna siłe Bieleckiegoi przebłyski innych graczy oraz marnie gray nasze skrzydła.

Ale to wszystko jest nieważne zobaczyny na co nas stac (chyba) w niedziele. oby wygrali


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#17 2007-02-03 22:16:20

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Piłka ręczna

.: ArTurO :. napisał:

.
1 Presja na sędziech

Mecz sędziować będą Francuzi....


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#18 2007-02-04 18:06:39

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Piłka ręczna

no i dla kogo oni sedziowali? wydaje mi sie ze niesprawiedliwie sedziowali. oglądałem tylko drugą połowe i musze przyznać że słabo polacy zagrali. bielecki na parkiecie był może tylko przez chwile. słabo grai zwałszcza w ataku.
Bardzo mnie denerwowało jak sedzowie pokazywali ze ponoć polacy graja zbyt pasywnie aw ataku a jak niemcy rozgrywali długo to niby wszytsko dobrze było


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#19 2007-02-04 18:12:21

Lech

Użytkownik

Re: Piłka ręczna

29-24  dla Niemców.  Polacy przegrali niestety na własne życzenie. W każdym razie i tak należy im się ogromny szacunek za srebro.

Ostatnio edytowany przez Lech (2007-02-04 18:12:37)


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#20 2007-02-04 18:25:51

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Piłka ręczna

Zawiodłem się na nich(sędziach) :/ Myślałem, że będą obiektywni, ale trzeba przyznać, że nasi grali w tym meczu słabo. Nie było ich stać na wymianę bramek, Niemcy szybko odskoczyli i pomimo odrabiania strat nie udało nam się dogonić rywala. Z taką dyspozycją jak dzisiaj to ja wolałbym, żeby byli chorzy, bo z Duńczykami jakoś grali... Za dużo błędów. Nie widziałem jeszcze takiej stremowanej drużyny. Tyle strat i nie przemyślanych akcji. Byliśmy zupełnie bezsilni. A Niemcy wcale rewelacyjnie nie grali! Jak na finał... ten półfinałowy mecz z Duńczykami powinien być finałowym. Rywalizacja i emocje do samego końca. A tu?? Walka nerwów, nieczyste zagrania, faule i słaba skuteczność. Nie należało nam się w dzisiejszym meczu zwycięstwo. Sukces jednak pozostaje sukcesem. Srebro. Patrzmy w przyszłość i wypatrujmy dalszych sukcesów naszej narodowej reprezentacji, bo jeszcze będzie o nich głośno.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes-server.pun.pl www.czpim.pun.pl www.ennorath.pun.pl www.grove.pun.pl www.adelis.pun.pl