'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-01-18 19:09:43

Homik

Administrator

Tytuły, plusy i minusy

A więc: po dzisiejszej rozmowie z Danutą, doszliśmy do  wniosku, że nie będziemy dawać plusów i minusów od tak. W związku z tym plus z opisem np "a jakoś tak " napisanym przez KoZaK- a. Został skasowany, jak i parę innych z bez sensu uzasadnieniem. Bo plusa daję, nie bo tak mi się podoba, tylko z ważniejszego powodu, np pomocy w jakimś problemie , albo zrobił choć dobrego.
Następna sprawa to tytuły. Znikały dla tego, że Danuta je kasował. I z perspektywy czasu i rozmowy z nim na gg- powiem, że dobrze robił. Bo tytuł to owszem się dostaje, ale nie dla tego, że tak mi się podoba i chcę mieć taki. Tytuł to powinna być nagroda (względnie kara) za zrobienie czegoś lub przysłużenie się. Wiem Baton, że pewnie odniesiesz się do tego negatywnie ale przez takie rzeczy na forum robi się syf. Oczywiście, że to forum dla, jak już gdzieś to napisałeś, wąskiej grupy ludzi, więc nie ma sensu stosować sztywnych zasad, ale nawet na takim powinien panować choć połowiczny ład i porządek.
I jeszcze jedna sprawa. Pisanie bez sensu postów. Pod publiczkę i żeby tylko były. Takie będą kasowane. Bo po co pisać post w stylu: "I gitara", " ", "taaaa" itp. To tylko niepotrzebnie zapycha serwer a użytkownkiom jedynie nabija posty. Gdyby tak zliczyć sensowne posty np KoZaK- a to było by ich może ze 150.
Albo po co pisać w jakimś temacie, że mnie to nie interesuje?? Mie interesuje mnie to, to po prostu tam nie piszę.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-01-18 19:55:47

Baton

Użytkownik

Re: Tytuły, plusy i minusy

Ach tak racja! Proponuje też usunąć tematy takie jak "Skojarzenia" "Czego teraz słuchacie" "Gra w fotki" "Ulubione zespoły" "15 Ulubionych piosenek", bo na nich tylko ludzie nabijają posty, tematy te nie dotykają istoty wszechrzeczy i nie wnoszą nic nowego do teorii względności czasu newtona więc są beznadziejne.
A i wyjaśnij mi w jaki sposób tytuły wprowadzają burdel, za co konkretnie mają być rozdawane, a także dlaczego doszedłeś do wniosku z Danutą. Z tego co wiem to ja też jestem moderatorem a dowiedzialem sie o tym dopiero teraz

Ostatnio edytowany przez Baton (2007-01-18 19:58:53)

Offline

 

#3 2007-01-18 20:57:48

Homik

Administrator

Re: Tytuły, plusy i minusy

To nie był mój pomysł i też się dowiedziałem o tym dopiero teraz, ale go popieram. Nie chodzi o to żeby tematy dotykały istoty wszechrzeczy tylko, żeby posty były pisane nie dla samego pisania, tylko aby coś jednak wnosiły do dyskusji. Co do tytułów, to na jakim szanującym się  forum rozdaje się je na życzenie klienta  ??A poza tym wszyscy w myśl idei tego forum są względem siebie równi, oczywiście oprócz Ciebie mnie i Danuty. Do twego tytułu natomiast zastrzeżeń nie mam.
To jest na razie w większości propozycja.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#4 2007-01-18 21:07:42

Baton

Użytkownik

Re: Tytuły, plusy i minusy

Propozycja w chuj, jak już odjąłeś punkty i pokasowałeś tytuły. A tytuły nie są rozdawane za specjalne zasługi (lol), tylko na innych forach albo każdy dostaje odpowiedni tytuł po napisaniu odpowiedniej ilości postów, albo każdy sobie sam wybiera tytuł. Na żadnym z forum na jakim byłem i jakie widzałem nie ma czegoś takiego jak tytuły za zasługi. Z resztą sam widzisz że nawet nie wiesz za jakie zasługi można dawać tytuły.
Poza tym homik nadal nie rozumiesz chyba tego że to nie jest forum takie jak inne i nie ma go co porównywać ani wprowadzać zasad jak np. na forum od herosa.
Poza tym co z ciebie za admin, skoro wszystko co ci danuta powie robisz nawet sie nie zastanawiając

Ostatnio edytowany przez Baton (2007-01-18 21:09:15)

Offline

 

#5 2007-01-18 21:19:18

Homik

Administrator

Re: Tytuły, plusy i minusy

Dlaczego mam go nie słuchać? Ja się zastanowiłem. I sądzę że ma rację. Tytuły  zawsze spowrotem dodać. Poza tym zostałem postawiony niejako przed faktem dokonanym. Niech się może wypowie Danuta.

Edit: A gdyby tytuł każdy sobie by mógł wybrać, to była by u każdego taka opcja dostępna. A nie ma jej. I nawet nie da się tego ustawić, bo patrzyłem


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#6 2007-01-19 12:03:35

Danuta

Moderator

Re: Tytuły, plusy i minusy

To nie jest pierwsze forum na którym pisze. Jest jedno forum z którego korzystam i użytkownicy dostają tytuły za swoją działalność, a nie od tak. Tylko na tym forum ludzie pomagają sobie w problemach a nie piszą o wszystkich taka jest tylko róźnica. Użytkownicy nie mają dostępnej funkcji tytółów, a ty bez pytania zmieniłeś je, tylko swoim znajomym ludziom. Boton dowiedziałeś się o tym na samym końcu bo też działasz sam tak jak ja to zaczołem robić. A wogóle jako moderator to moim zdaniem gówno jak narazie zrobiłeś. A Homik nie robi co ja mu każe. Ja tylko korzystam z opcji jaki zostały mi dane jako moderator. Nie rozkazuje Homikowi co ma robić, wczoraj go poinformowałem o moim pomysle który pomału wcześnij zaczołem realizować. On sie zgodził więc przystąpiłem do roboty.
Pozdro


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#7 2007-01-19 13:20:38

Baton

Użytkownik

Re: Tytuły, plusy i minusy

1 Nie ustawiłem znajomym ludziom, tylko tym którzy chcieli.
2 Ty też gówno robisz,a do tego przychodzisz raz na tydzien i od razu wprowadzasz swoje nowe zasady.
3 A niby w jaki sposób ludzie tu mają sobie pomagać? To nie jest forum o jakims sprzęcie, w którym ktoś mógłby sie spytać jak coś naprawić a ktoś by mu poradził. To jest własnie forum o wszystkim i o niczym.
4 W zasadach forum nie ma NIC o tytułach, za co maja być przyznawane, ani czy w ogóle.

Btw Homik rezygnuje z bycia moderatorem, bo nie widze w tym sensu

Offline

 

#8 2007-01-19 13:47:27

Danuta

Moderator

Re: Tytuły, plusy i minusy

Ja kurwa zrobiłem więcej na tym forum niż ty. Ty nie włożyłeś w powstanie tego forum najmniejszego wysiłku, więc się nieodzywaj. Nie pierdol, że ja wchodze na forum raz na tydzień bo nie masz racji. Nie jesteś zawsze na forum więc nie wiesz. Jestem codziennie tylko nie udzielam się w tematach w których nie mam nic do powiedzenia. Forum działa niedługo więc jego zasady nie są jeszcze dopracowane, ale to się będzie zmieniać. W tym forum nie chodzi o pomoc, ale jesli jest jakiś temat to jak mam coś do powiedzenia to mówie, a nie pisze np. "taaaa" i nabijam sobie więcej postów z czego się chwale przed wszystkimi bo to jest kiepski i beznadziejny lans ale swojej głupoty.
Ja nie mówie żebyś rezygnował z bycia moderatorem ale chodzi o to, że trzeba trzymać się regulaminu, próbować ulepszać forum i kontaktować sie ze sobą ( chodzi mi o moderatorów i admina)


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#9 2007-01-19 14:04:29

Baton

Użytkownik

Re: Tytuły, plusy i minusy

Jak tam chcesz, nie zrobiłem tego forum więc już sie nie odzywam

Offline

 

#10 2007-01-19 14:07:33

Danuta

Moderator

Re: Tytuły, plusy i minusy

Ja też go nie robiłem ale kurwa staram sie coś w nim robić i pomagam Homikowi, a nie tak jak ty!


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#11 2007-01-19 14:55:08

Homik

Administrator

Re: Tytuły, plusy i minusy

Nie sądziłem, że wywiąże się tak brutalna dyskusja. Ja naprawdę nie widzę tu powodu do kłutni. Po prostu mamy w kilku kwestiach inne zdanie. To chyba dobrze, bo cuż by to było za rorum, gdyby każdy był jednomyślny. Co do zasad, to zostaną one oczywiście zmienione, ale chyba nie ma w tym nic odkrywczego, skoro zasady po prostu się zmieniają. I nie widzę w tym przypadku potrzeby rezygnowania z funkcji moderatora ani  obrażania się.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ufo.pun.pl www.vbc.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.gieramy.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl