'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-01-13 11:33:36

Baton

Użytkownik

Sacred

Gra miażdży, bardzo fajnie się w nią gra, poziomy szybko idą i w ogóle super jest, już sie nie moge doczekać jak zagramy w nią przez neta z Adu

Offline

 

#2 2007-01-13 13:42:59

Homik

Administrator

Re: Sacred

No gra spoko, grafa szczególnie. Ciekawe combosy, qesty itp, itd, etc.  Dudas grał w demko i go tak wciągnęło, ze mu musiałem kupić pełną wersję  . Ale do mnie jakoś nie przemawia. Pograłem w to przez pewien czas (też w demko) i wg mnie nie ma się czym aż tak zachwycać. Owszem- nie zawiodłem się ale myślę, że tu niedoścignionym wzorem pozostaje Diablo 2 ;D. Może i jestem konserwatystą ale tak uważam. Nie mniej moja ocena Sacred to 7.5/10


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#3 2007-01-13 16:23:56

Baton

Użytkownik

Re: Sacred

Homik na podstawie dema oceniasz całą gre?

Offline

 

#4 2007-01-13 16:30:29

Homik

Administrator

Re: Sacred

Nie. Poza tym widziałem wiele razy jak Adu HM w nią grał, parę razy dał mi nawet zagrać I naprawdę się nią nie zachwyciłem. Nie napisałem, ze jest ona zła. Po prostu do mnie nie przemawia. Nie ma tego czegoś. Może i pieprzę głupoty ale tak jest


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#5 2007-01-14 00:02:10

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Sacred

Ho ho ho!!! Nareszcie warty uwagi wątek Moim skromnym zdaniem, owa gra to bezkonkurencyjny i doborowy produkt, który przykuwa do komputera i wciąga bez reszty. Zaletami są przede wszystkim wyśmienita grafika, i wysoka grywalność. Jak już pisałem w wątku o ulubionych grach, można rozkoszować się grą nawet kilkadziesiąt dobrych godzin, stoczyć mnóstwo wyśmienitych pojedynków, wykonać mrożące krew w żyłach zadania i poczuć prawdziwą radość, odkrywając coraz to nowsze zakątki Ankarii. Sacred bryluje wśród swoich konkurentów i chociaż jest pochodną grą do Diablo, wyznacza nowe standardy i wnosi mnóstwo nowych rzeczy. Przykładem jest tu np. sposób wykorzystywania specjalnych umiejętności i ich regeneracja(w Diablo do rzucania zaklęć potrzebna była mana). Okazuje się, że jedna umiejętność ma 2 zastosowania o czym przekonaliśmy się dzisiaj z Batonem .

Homik, może i się nią nie zachwyciłeś, może i nawet jest gorsza od Diablo, ale nie pozwolę Ci mówić, że ta gra nie ma tego "czegoś". Naprawdę znam się na grach i chociaż możemy mieć trochę inne upodobania, to mogę Cię upewnić, że nie przechodzę tej gry po raz czwarty za jej przeciętność...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#6 2007-01-14 12:49:41

Baton

Użytkownik

Re: Sacred

No Sacred wciąga zdecydowanie nie ze względu na fabułę, ale dlatego, że Ancaria ma w sobie wieeele tajemnic, których, przechodząc grę koncentrując się tylko na głównym wątku, nie da się odkryć (no nie dudas? ). Poza tym fajnie się zażyna te wszystkie zróżnicowane potwory.
Homik - co innego patrzeć jak ktoś gra, albo grać przeze chwilę nie swoją postacią, a co zacząć grać od początku i przechodzić to od początku do końca. Oczywiście jak będziesz grał w to z nastawieniem, że to jest Diablo tylko z lepszą grafiką, to ci się nie spodoba, bo jednak jest kilka poważnych zmian.

Offline

 

#7 2007-01-14 13:55:10

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Sacred

A co to jest Sacred?????


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#8 2007-01-14 14:02:42

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Sacred

KoZaK, wszystko co chcesz wiedzieć jest napisane w postach powyżej....


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#9 2007-01-14 14:49:08

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Sacred

Aha dzienx


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#10 2007-01-15 23:45:45

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Sacred

Cholera nie specjalnie mam czas, żeby grać, no i tak już jestem daleko w tyle za Batonem :/ Więc chyba Baton, będziesz musiał na mnie dłuugo czekać, aż w końcu zagramy w to razem przez neta... ale cały czas się staram, może jutro dojadę do 50 lvl Wywaliłem w końcu Szybki miecz elfów, co dodawał mi +10 do specjalnych przedmiotów teraz jadę w siłę i pancerz, bo mi byle czerwone Liche po 300 obrażeń zadają .:/


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#11 2007-01-16 10:27:07

Baton

Użytkownik

Re: Sacred

no mój krasnal na razie 62 lvl, mam dość fajny topór ok. 800-1500 i coś tam jeszcze dodaje. Spokojnie poczekam na ciebie sam przecież grał nie bede Mi też dość dużo zadają nieumarli uszkodzeń, ale mam wysysanie życia w jakimś pierścionku i dużo życia ogólnie, więc słabo to odczuwam ;]

Offline

 

#12 2007-02-04 16:24:32

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Sacred

Seraphima - poziom 12


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#13 2007-02-16 14:53:21

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Sacred

Homo, co myślisz, jakbyśmy w tym temacie robili sobie zapiski z naszych ostatnich wędrówek?? Umieszczalibyśmy jakieś informacje na temat uzbrojenia, wyposażenia, misji i czegoś takiego?? Zrobilibyśmy sobie takie małe forum może ?


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#14 2007-02-16 19:52:49

Homik

Administrator

Re: Sacred

Nikogo to zapewne nie zainteresuje, ale można.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#15 2007-02-19 18:43:38

Homik

Administrator

Re: Sacred

No to ja się pierwszy pochwalę, choć nie wiem, czy jest czym . Taki słaby poziom, bo nie grałem nic, od czwartku, dopiero chwilę dziś. Właśnie miałem misję zabić jakiegoś przyzwanego Demona. Ale ogólnie to chyba mi idzie słabo, bo nasłuchałem się nieraz, jak długo wy nie używacie potionków, a ja bez tego po prostu nie wydolę. Aha- i 5 Schadarów zabiłem :], w tym dwóch na koniu.

http://img473.imageshack.us/img473/7132/lhkid8.png


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#16 2007-02-19 21:53:06

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Sacred

Wow!! To ty już musisz daleko być, że ze Shadarrami  walczyłeś. A może podasz coś konkretniejszego?? Może poziom (no to poziom masz w linku- 27) albo miejsce gdzie teraz jesteś?? No prawdą jest, że w tym momencie już nie używam prawie w ogóle potionów, tylko na tych twardych bossów. Jestem dopiero w Porto Vallum i zaczynam pierwszą misję. Nie grałem w piździec czasu bo nie było kiedy. Obecnie mam 20 poziom i umiejętnością, którą wybrałem, jest parowanie ciosów. Przyda się dla maga. Poza tym mam już 2 z 4 przedmiotów tworzącego seta Martwię się tylko, jak będzie wyglądała moja walka z orkami :/ chyba będą potrzebne mikstury leczenia. A umiejętność tańczące ostrza jest zajebista!!


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fidelisl2.pun.pl www.lekkapiechota.pun.pl www.shopa.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl www.shinobizkonohy.pun.pl