'89 squad

nasze forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-01-04 11:18:37

Danuta

Moderator

Film: Piła 3

Nie wiem czy wszyscy już oglądali "Piłe 3"??? W Kinach pojawi się w Styczniu, ale pirackie wersje są już od dawna. Oglądałem wszystkie trzy części. Ale według mnie III jest całkiem inna od I i II. Sądze, że III jest filmem czysto sadystyczny, aczkolwiek bardzo ciekawie zrobinym, i bardzo wciągającym. Akcja filmu nie jest za bardzo rozwinięta. Film dość makabryczny i miejscami, aż za bardzo brutalny. Myśle, że ten film nie jest dla osób ze słaba psyhiką, ale to zależy jak podjedziemy do tego filmu, ja radze z lekkim dystansem. Piła 3 jest w stanie zadziałać na nasze żołądki powodując efekt zwrotny zjedzonego posiłku jak i zadziałać na naszej psychice Ale szczerze polecam film wszystkim faną. Ja go oceniam na 8.5/10.


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#2 2007-01-04 17:44:32

Lech

Użytkownik

Re: Film: Piła 3

Jako ciekawostka- przy kazdej odslonie "Piły" prowadzono akcję zbierania krwi dla chorych, którym potrzebna była transfuzja. Lekki antagonizm;P


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#3 2007-01-04 22:59:55

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Film: Piła 3

Ja również oglądałem (prawie) wszystkie części tego filmu Oglądałem w każdym razie "Piłę 3" i muszę stwierdzić, że ryzykownie jest patrzeć na film bez towarzystwa innych osób... nie wiadomo tak naprawdę, czy komuś się coś nie stanie...nie mam oczywiście na myśli stwora, który wciąga ludzi przez ekran do filmowego świata ale ale z uwagi, o czym wspominał Danuta, na zbyt brutalne sceny. Mogą one spowodować omdlenia albo inne chuje muje Najlepiej (najohydniej) wspominam scenę, w której mężczyzna ma do swego ciała przykute łańcuchy i ma minutę czasu na uwolnienie się, w przeciwnym razie wybuchnie bomba no i rozwali go na cząsteczki... really ridiculous


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#4 2007-01-05 13:58:40

Giganciara :D

Pani Obłędu

Re: Film: Piła 3

mniamiiii oglądałam z Adaxem moim bratem i Motylkiem... ten ostatni najbardziej ucierpiał gdyż musiał znosić moje wbijajace sie w jego ramie paznokcie... poprosiłam pozniej o odprowadzenie mnie pod drzwi po schodach (jakieś 15 metrów)


I AM THE STORM
I AM THE WONDER
AND THE FLASHLIGHTS, NIGHTMARES AND SUDDEN EXPLOSIONS...

Offline

 

#5 2007-01-07 00:07:40

Danuta

Moderator

Re: Film: Piła 3

Widze, że ten film ostro wpłynął na Giganciare. Czyszby jakieś lęki psychiczne po tym doskonalym filmie?


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#6 2007-01-07 10:02:27

Giganciara :D

Pani Obłędu

Re: Film: Piła 3

Mam od niego paranoiczne lęki i psychozę Naprawdę polecam jak ktoś chce w nocy bać się przejść pare metrow do lazienki...


I AM THE STORM
I AM THE WONDER
AND THE FLASHLIGHTS, NIGHTMARES AND SUDDEN EXPLOSIONS...

Offline

 

#7 2007-01-14 00:28:43

MotylSoN

Włatca Móch

Re: Film: Piła 3

Obejrzałem  wszystkie trzy części i uważam  że ostatnia część była najbardziej drastyczna ale spoko film polecam wszystkim ;]


1 for the money
2 for the cars
3 for the gangstas
4 for the broads

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ufo.pun.pl www.gieramy.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.clannara.pun.pl