'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-03-01 00:05:24

Homik

Administrator

Ulubione kluby

Więc jakie są wasze?? Jak by ktoś jeszcze nie wiedział to moim ulubionym zespołem jest Juventus Turyn. Dlaczego?? Po prostu, od zawsze im kibicowałem i ich ubóstwiałem. W dalszej ale to już naprawdę dalszej kolejności Villareal i Olympyque Lyon. A z polskich to bezwzględnie Scyzoryki czyli Kolporter Korona Kielce, bo to chyba najbardziej normalny zespół w polsce, który nie zwalnia trenerów co pół roku i jedyny mający wypracowany swój własny styl i grający radosną piękną i ofensywną piłkę. No i ten super jak na polskie warunki stadion.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-03-01 13:29:47

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Ulubione kluby

Ja juz od dawno, nie siegam pamiecia od jak dawna bardzo lubie Arsenal.a co do polskich klubów to oczywiscie Wisełka i to jest klub któremu bede zawsze kibicował


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#3 2007-03-01 18:48:28

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Ulubione kluby

Moim ulubionym zespołem, był od zawsze Real Madryt... ale ten, który miał w składzie Raula, Morientesa, Roberto Carlosa, Helguerę, Salgado, Hierro i innych  zawodników, z którymi zespół zdobywał największe puchary... w tym 3 razy Puchar Ligi Mistrzów, jak dobrze pamiętam. Teraz to jest mi raczej obojętny, chociaż bardzo chciałbym zobaczyć chociaż jeszcze raz TEN Real... A w Polsce? Wisełka, Groclin i Lech :]


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#4 2007-06-23 14:39:36

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Ulubione kluby

Wolanka gra dzisiaj mecz o awans, jak wygrają to awansują bo Fablokowi mają odjąć 3 pkt za jeden mecz w którym grał nieuprawniony zawodnik


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nawiedzone.pun.pl www.gieramy.pun.pl www.clannara.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.vbc.pun.pl