'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-02-14 23:08:06

Homik

Administrator

Europejskie Puchary

Powracają po zimowej przerwie. Oczywiście nie będą one transmitowane w ogólnodostępnej tv (poza jednym meczem Champios League, raz na kolejkę). Ja osobiście najbardziej chciał bym zobaczyć starcie Lyonu z As Romą, bo zapowiada sioę wg mnie najciekawiej, ale pewnie zafundują nam coś w stylu Fc Porto vs Chelsea London . Co do pucharu UEFA to dziś i jutro rozegrane zostaną, bądź zostały rozegrane pierwsze mecze fazy pucharowej. Ogólnie grają słabe zespoły. Zdecydowanym faworytem do końcowego sukcesu jest Werder Brema, ale jak wiemy puchar UEFA jest przez kluby często olewany, więc wszystko może się zdarzyć.
Moje typy to: PE- Lyon, UEFA- Werder


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-02-18 13:20:34

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Europejskie Puchary

Jak zaczną grać, to dopiero wtedy będę mógł coś powiedzieć... na razie nie mam faworytów. Nie wątpię jednak, że Lyon ma chyba największe szanse na zdobycie pucharu LM. Są nieźli.


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#3 2007-02-18 22:04:36

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Europejskie Puchary

Liga mistorzow zdecydowanie lyon choc wolalbym osobiscie Rome a co do uefa to niee mam pojecia


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#4 2007-02-19 13:22:33

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Europejskie Puchary

Werder dostał ostatnio baty w lidze od HSV.Wkońcu HSV zaczyna grac w piłke i sie wygrzebywac.Wydaje sie tez ze Sevilla mogła by powtórzyc wynik z tamtego sezonu. Zdecydowanie Sevill i Werder to byłby najllepszy Finał. Miło by było jak by wygrała Braga w której gra Chmiest


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#5 2007-02-19 13:25:28

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Europejskie Puchary

W LM jest wiele dobryvch drużyn i cieżko wskazac faworyta.Wydaje sie ze njasłabsza druzyna jest Bayern Monachium. Ja kibicuje Lyonowi i Arsenalowi. Ciekawym zespołem jest Valencia


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#6 2007-02-19 13:45:11

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Europejskie Puchary

Hmmm... ja jestem ciekawy występów Barcelony. Podobno Ronaldinho doszedł do formy i teraz strzela sporo bramek. A i w Barcelonie również było jakieś zamieszanie. Podobno Frank Reijkaard(jak to się kurwa pisze??) kazał wyjść na boisko w końcowych minutach Samuelowi E'to, powracającemu po kontuzji, nie do końca wyleczonemu. Doszło do sprzeczki. Potem jeszcze E'to zarzucił Ronaldinho, że jest na boisku zbyt samolubny i indywidualny. Następnie kamera uchwyciła ich podczas przyjacielskiego uścisku...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#7 2007-02-21 18:03:35

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Europejskie Puchary

No no wczoraj REal pokonał Bayern z czego sie berdzo ciesze bo tak obstawiłem na kuponie ale nie o tym chciałem napisac. Ogladałem wczoraj skróty wszytskich meczy wiec ten mecze tez widziałem i musze przyznac że Beckham zagrał bardzo dobry mecz, czyżby chciał żeby go zapamietali przed wyjazdem jako piłkarza a nie modele?
Niestety w miejsce Beckhama pojawiła sie kolejna niby gwazda, mianowicie hodzi mi o piłkarza z polskimi korzeniami Podolskiego. Ten piłkarz jest tak cienki ze to jest dreamat. nie wiem dlaczego niemcy sie tak nim zachwycali, przeciez u nas w kadrze to on by sie nawet na łwke rezerwowych nie załapał


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#8 2007-02-21 19:00:32

Homik

Administrator

Re: Europejskie Puchary

Ale jednak na mundialu swoje strzelił i został wybrany najlepszym młodym piłkarzem. On jest jeszcze młody i ma czas, poza tym jest po kontuzji.Też te skróty oglądałem. I Beckham faktycznie zagrał świenie. Jak to jest możliwe mieć tyle sytuacji bramkowych- jak miał Arsenal, i nie wykorzystać żadnej z nich??


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#9 2007-02-21 19:07:07

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Europejskie Puchary

Trzeba przyznac ze Arsenal potrafi stworzyc bardzo ładne akcje i przyjemnie sie oglada ich gre.A podolski na MŚ tez dawał dupy tylko jak sie ma w zespole takich pomocników i Klose obok siebie to trudno nie strezlac goli

Taka ciekawosta: jak byłem  w toto- mixie to na wygrana Valenci z Interem jest kurs 4,60


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#10 2007-02-21 20:42:03

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Europejskie Puchary

Wow. Niezły kursik. Tak się składa, ze ja też te skróty oglądałem i muszę przyznać, że najładniejszą bramkę strzelił dla PSV Edison Mendez. Bardzo zaskakujące, celne uderzenie. Raulowi nie powinni uznać tej drugiej bramki. A przy pierwszej dostał znakomite podanie od Nisterlooy'a. Chociaż to wszystko było na granicy spalonego. A jeśli mówię już o podaniach, to nie mogę nie wspomnieć o Kace, który dogrywał niesamowicie!! Szacunek! Boruc bronił przyzwoicie. Nie specjalnie wierzę w Podolskiego. Jak dla mnie nie pasuje do Realu, a i na pewno nie wypełni luki po Beckhamie...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#11 2007-02-22 09:29:46

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Europejskie Puchary

Jeśli chodzi o Kake to dla mnie od dłuższego czasu jest jednym z najlepszych piłkarzy. Wolałbym mieć go w składzie niż jakiegoś Ronadinho. Chciałbym napisac pare słów o Dirku Kuyt'cie. Jak dla mnie to jest zasłaby piłkarz jak na ten poziom, całkowicie bezużyteczny(mimo że miał swój udział przy bramkach) przegrał holandi MŚ bo jak można wygrac jak sie ma takiego napastnika. Zero techniki, mało zaangażowania, nie umie sie ustawic na boisku. w polskiej lidze bym znalazł lepszych napastników


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#12 2007-02-22 12:40:44

Homik

Administrator

Re: Europejskie Puchary

Norwegia ma Carewa, Szwecja Ibrachimovica no a Holandia Kuyta. Ot taki mały spis narodowego drewna. Nie wiem czym się tu podniecać w meczu Barca vs The Reed's. Podobały mi się za to dwie bomby zawodników Valencji. Teraz mówią, że oni są faworytami a przecież nie tak dawno Inter zawitał na Mestalla (czy jakoś tak ) i padł wynik 1:5. Dużo więcej obiecywałęm sobie po lyonie i teraz awans nei jest taki oczywisty, tak samo jak mimo wszystko Liverpoolu, bo Chelsea na Standrord Brigde powinna wręcz rozjechać Porto. Ale ogólnie mało goli (średnia wszystkich z meczów wyniosła 2.125), mało emocji, za to dużo kartek.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#13 2007-03-06 22:08:34

Homik

Administrator

Re: Europejskie Puchary

Czyżby pogrom faworytów w Champions League??


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#14 2007-03-07 00:01:51

Homik

Administrator

Re: Europejskie Puchary

No i pogrom stał się faktem. Mimo zwycięstwa 1:0 odpadła wielka Barcelona. Po bezbramkowy remisie z LM pożegnał się też Inter. Chelsea pomimo wydawało by się skromnego zwycięstwa, jednak nie dała pograć rywalowi z Porto. No a Mancini strzelił cudownego, magicznego, fenomenalnego, bajecznego (dłógo by wymieniać epitety) gola i Lyon niespodziewanie, ale zasłużenie odpadł- czego mi najbardziej szkoda


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#15 2007-03-07 17:14:07

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Europejskie Puchary

Tak - Mancini to od tej pory mój ulubiony zawodnik Romy Jako zespół grali wczoraj prześwietnie. Teraz to są nawet moim cichym faworytem chociaż nie udało im się nigdy dojść aż do ćwierćfinału....


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#16 2007-03-07 18:51:37

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Europejskie Puchary

mysle że włosie druzyny śa przereklamowane a roma o której sie mało mówi i pisze pnie sie powoli do czołówki. Mysle że milan awansuje bo jak widziałem jak grali z palermo które jest w czołówce ligi włoskiej to poprostu jak tu nie wierzyc w ich awans. palermo nie mogło wyjśc z połowy


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#17 2007-03-07 22:58:11

Homik

Administrator

Re: Europejskie Puchary

Bayern vs Real. Piękny był to mecz. Jestem niesamowicie zadowolony z wyniku. O innych wynikach dowiem się za pół godziny w skrótach. Mam nadzieję, że awansował Arsenal, Manchester i jednak Celtic (bo Boruc) ale chyba tym ostatnim będzie ciężko.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#18 2007-03-08 13:11:44

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Europejskie Puchary

Arsenal odpadł. ale Psv gra naprawde fajna piłkei życze im powodzenia


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#19 2007-03-08 19:30:38

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Europejskie Puchary

No racja, racja... zawodowa piłka w rzeczy samej. Nie chcę nic mówić, ale nasze ulubione zespoły po prostu odpadły... aż ręce opadają... ciekawy jestem kiedy taki Real powróci do czołówki... ścisłej czołówki...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#20 2007-04-05 23:48:27

Homik

Administrator

Re: Europejskie Puchary

Za nami pierwsze mecze ćwierćfinałowe LM i pucharu UEFA. Nie ma sensu przedstawiać wyników. Chyba obyło się bez niespodzianek. Cieszy (przynajmniej mnie) mecz w Mediolanie, gdzie Bayern rzutem na taśmę  zremisował z Milanem.  Zapowiada się bardzo ciekawy rewanż na Alianz Arena. Mecz w ramach LM był wg mnie gorszy od spotkania w pucharze UEFA też transmitowanego (<wow>) w tvp.


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwardiaset.pun.pl www.350z.pun.pl www.equusvs.pun.pl www.harrypottersite.pun.pl www.clannara.pun.pl